Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciągle brak pomysłu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ciągle brak pomysłu (/Temat-Ciagle-brak-pomyslu-161400)

Strony: 1 2


Ciągle brak pomysłu - ra3er - 03-03-2019 01:35

Siemanko ogólnie to mój dochód pochodzi z ankiet jak na razie i dalej mam wolny czas ciągle czekam aż się jakaś ankieta pojawi dlatego chciałbym zapytać o jakieś inne metody.
Dodam że przeczytałem mnóstwo poradnik lecz dalej nie jestem do niczego innego przekonany.
Może ktoś by coś polecił?


RE: Ciągle brak pomysłu - rachman - 03-03-2019 01:48

Z poradników nic? To dzienniki teraz przetrzep. Nikt raczej nie wymyśli niczego nowego co już jest dostępne na forum... a jak wymyśli to sprzeda jako niszę za grubą kapuchę albo sam się na tym dorobi Wink


RE: Ciągle brak pomysłu - skylones - 03-03-2019 09:29

Zacznij zarabiać w sieciach afiliacyjnych, ankiety to strata czasu.


RE: Ciągle brak pomysłu - EfectiveWork - 03-03-2019 11:18

Popieram kolegę wyżej. Odpuść te ankiety i zainwestuj ten w czas w inne modele. Powiem Ci tak, nikt Ci tutaj nie przedstawi konkretnej drogi jaką powinieneś iść. Wszystko zależy od Twoich umiejętności, możliwości i ewentualnych inwestycji. Dziwne jest, że tutaj nic nie znalazłeś pomimo, że masz mnóstwo cennych informacji.

Hmm czekaj, jednak mogę Ci coś polecić jeżeli masz pustkę...Uderz w Hacki do gier. Ten temat i nisza nigdy nie wygaśnie. Pytanie tylko czy dasz radę ?Smile


RE: Ciągle brak pomysłu - twardy - 03-03-2019 11:47

Ale na co nie masz pomyslu dokladnie? Przeczytales te poradniki i co? Czujesz sie przytloczony iloscia informacji? Nie wiesz co lepsze, hacki/generatory czy moze ewhoring? A moze jakas afiliacja + SEO? Jak masz jakies wolne srodki to moze jakis mentoring? Zagadaj do mysca? Jak zalozysz konto w serwisach afiliacyjnych tez pewnie znajdziesz kogos kto Ci pomoze.


RE: Ciągle brak pomysłu - dzemba - 03-03-2019 13:29

Jak przeczytałeś "mnóstwo", i nadal nie masz pomysłu to odpuść, to nie dla Ciebie Cool


RE: Ciągle brak pomysłu - ra3er - 04-03-2019 00:50

(03-03-2019 11:18)EfectiveWork napisał(a):  Popieram kolegę wyżej. Odpuść te ankiety i zainwestuj ten w czas w inne modele. Powiem Ci tak, nikt Ci tutaj nie przedstawi konkretnej drogi jaką powinieneś iść. Wszystko zależy od Twoich umiejętności, możliwości i ewentualnych inwestycji. Dziwne jest, że tutaj nic nie znalazłeś pomimo, że masz mnóstwo cennych informacji.

Hmm czekaj, jednak mogę Ci coś polecić jeżeli masz pustkę...Uderz w Hacki do gier. Ten temat i nisza nigdy nie wygaśnie. Pytanie tylko czy dasz radę ?Smile

Zaglądne głębiej w ten temat skoro dużo ludzi to poleca.

(03-03-2019 11:47)twardy napisał(a):  Ale na co nie masz pomyslu dokladnie? Przeczytales te poradniki i co? Czujesz sie przytloczony iloscia informacji? Nie wiesz co lepsze, hacki/generatory czy moze ewhoring? A moze jakas afiliacja + SEO? Jak masz jakies wolne srodki to moze jakis mentoring? Zagadaj do mysca? Jak zalozysz konto w serwisach afiliacyjnych tez pewnie znajdziesz kogos kto Ci pomoze.

Środki są. Mógłbyś podać link do tego mysca?


RE: Ciągle brak pomysłu - twardy - 04-03-2019 00:58

https://zarabiam.com/Temat-Profesjonalny-Mentoring-rozwijany-od-2015-roku-zawiera-ponad-108-poradnikow-155506


RE: Ciągle brak pomysłu - Agik - 07-03-2019 13:07

Co do ankiet, to tak jak było wspomniane wyżej, nie wiąże się one z wielkimi środkami pieniężnymi i wymagają naprawdę dużo czasu. Zastanów się nad tym, co chciałbyś zacząć robić, a jeżeli nie będzie Ci pasować żadna z podanych propozycji, to może to zwyczajnie nie jest dla Ciebie. Nie każdemu musi pasować taka praca przez Internet.


RE: Ciągle brak pomysłu - michgda - 28-03-2019 16:28

cześć ra3er, na brak pomysłu najlepsze jest zainspirowanie się Smile Polecam Ci przeczytać książkę Timothy'ego Ferrissa pt. "4 godzinny tydzień pracy". Może jak się troche rozmarzysz to wpadniesz na jakiś dobry biznesowy pomysł? Ten gość podróżuje a większość swoich obowiązków deleguje swoim pracownikomSmile
Myślę, że dojście do takiego poziomu wymaga nawet lat praktyki, ale jeśli dążysz do jak najwyższego komfortu życia to powinieneś przeczytać tę książkę Smile Opisuje mnóstwo lifehacków w celu zwiększenia wydajności pracy. A rezultatem podnoszenia wydajności jest zwiększona ilość czasu wolnego, który możesz pożytkować w wybrany przez siebie sposób. To co napisałem to wierzchołek góry lodowej! Powodzenia i nie rezygnuj !