Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebbook group bot [szukam] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Facebbook group bot [szukam] (/Temat-Facebbook-group-bot-szukam-161394)



Facebbook group bot [szukam] - Markate - 02-03-2019 17:08

Potrzebuję takich funkcji jak dodawanie do grup, pisania na grupach, dodawanie do znajomych z tych grup. Fajnie jakby zarządzał kilkoma kontami

Bot nie musi być darmowy, aczkolwiek nie chciał bym przepłacać.


RE: Facebbook group bot [szukam] - aptek - 02-03-2019 19:11

Może: Toolkit For FB by PlugEx


RE: Facebbook group bot [szukam] - Snaggy - 06-03-2019 23:58

Faceposter. Sam używam i polecam.

Jak chcesz to się odezwij to pomogę.


RE: Facebbook group bot [szukam] - id-user - 09-03-2019 15:08

True, FacePoster dobre narzędzie, również korzystam.


RE: Facebbook group bot [szukam] - Sklepik - 06-05-2019 15:11

Ja również korzystam i z toolkita i z faceposter i to i to się spisuje jednak face poster nie jest darmowy ale nie jest tez jakiś przesadnie drogi


RE: Facebbook group bot [szukam] - DBZ - 10-05-2019 23:52

Macie problem ostatnio z Faceposter? Blokuje mi konta co chwilę jeśli je dodam rób zaktualizuje w ustawieniach Facepostera. Poszukuje ogólnie bota który nie będzie wymuszał weryfikacji znajomych przy pierwszym logowaniu


RE: Facebbook group bot [szukam] - Snaggy - 11-05-2019 10:27

(10-05-2019 23:52)DBZ napisał(a):  Macie problem ostatnio z Faceposter? Blokuje mi konta co chwilę jeśli je dodam rób zaktualizuje w ustawieniach Facepostera. Poszukuje ogólnie bota który nie będzie wymuszał weryfikacji znajomych przy pierwszym logowaniu
Spróbuj może skorzystać z proxy.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Facebbook group bot [szukam] - dawid123123 - 01-06-2019 11:42

Poszukaj grupek na fb o botach