Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (/Temat-8-Sekretow-Sukcesu-Napoleona-Hilla-161374)



8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla - BlueYes.eu - 01-03-2019 20:21

8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla

[Obrazek: 152x200.jpg?201903]
Cytat:Powiedz mi jak reagujesz na słowo „sukces”, a powiem Ci kim jesteś – mógłbyś prawdopodobnie usłyszeć od Napoleona Hilla, prawdziwej legendy literatury motywacyjnej, gdyby jeszcze żył. Jeśli na słowo sukces reagujesz negatywnie, myśląc sobie „To nie dla mnie” - nic się nie stało, należysz do szerokiej grupy ludzi niewierzących w swoje możliwości. Jeśli na to pozwolisz, „8 zasad sukcesu” raz na zawsze pozbędzie Cię obaw.

Jeśli Twoją reakcją jest zainteresowanie i pytanie „No właśnie – co z tym sukcesem?” - jesteś już o krok dalej, bo dopuszczasz możliwość jego osiągnięcia Smile Kiedy odpowiesz mi „Osiągnąłem sukces – czuję się fantastycznie!” - prawdopodobnie rozmawiam z Tobą rok od teraz Smile

Polecam pewnie ograniczona ilość.

Do darmowego zakupu link :
Kliknij tutaj


RE: 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla - marmal - 01-03-2019 21:45

Dzięki za linka do tego znaleziska. Króciutkie i zwięzłe to.


RE: 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla - kangurek - 01-03-2019 22:06

I ja dziękuję. Poczytam, może odniosę sukces Huh


RE: 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla - BlueYes.eu - 01-03-2019 22:17

(01-03-2019 22:06)kangurek napisał(a):  I ja dziękuję. Poczytam, może odniosę sukces Huh

Życzę powodzenia i miłego czytania Smile