Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zacząć? (/Temat-Jak-zaczac-161364)



Jak zacząć? - Milionaree - 28-02-2019 20:37

Witam.
Mam 16 lat (prawie 17 impreza), jestem dość świeży w zarabianiu w internecie, o wkładzie finansowym aktualnie nawet nie myślę. Swego czasu zarabiałem jakieś marne grosze łącząc adfly i youtube i inne mało profitowe sprawy.
Zwracam się do was z pytaniem - jak zacząć? W co próbować się "wbić"? Jaki typ zarabiania będzie najlepszy na początek?

Jak to w tym wieku - jest szkoła, przydałoby się zdać to technikum z maturką Tongue Dziennie mam 5-7h czasu na rzeczy nie związane ze szkołą.

Wczoraj wpadłem na pomysł czegoś w stylu dropshippingu lecz w troche innej formie, mianowicie - wystawiam na allegro przedmiot X, czekam na zakup, zamawiam ten przedmiot z Aliexpress/gearbest prosto do klienta z allegro. Oczywiście w opisie aukcji dodaje info, że przedmiot pochodzi spoza UE (Chiny), czas dostawy to ok. 15-60dni, średni czas dostawy 30 dni, nie ponoszę konsztów przy ewentualnym nałożeniu cła itp. Czy taki sposób byłby legalny? Ile w moim wieku mogę zarabiać miesięcznie/rocznie legalnie bez działalności itp.?
Z góry dzięki za wszystkie rady Smile


RE: Jak zacząć? - twardy - 28-02-2019 20:48

Przeczytales dzial z dziennikami? (temat Lanserka, mahuzza i inne aktywne?)
Pozniej polecam dzial z poradnikami.
Masz troche wolnej floty? Moze jakis mentor? mysc, Czaq, Atomic?


RE: Jak zacząć? - Milionaree - 08-03-2019 17:30

Założyłem konto na TextBookers.
Jeżeli nie mam 18 lat to będą jakieś problemy przy wypłacie? Trzeba podać PESEL i Urząd skarbowy więc pytam Tongue


RE: Jak zacząć? - twardy - 08-03-2019 17:38

Musisz podac PESEL i adres urzedu skarbowego bo przy kazdej Twojej wyplacie z serwisu beda potracac jakas sume na podatek, dostaniesz rowniez PIT na poczatku kolejnego roku kalendarzowego. Jak nie masz 18 lat to rodzice beda musieli sie zajac rozliczeniem tego w swoich deklaracjach podatkowych.


RE: Jak zacząć? - GrzegorzAnkieter - 19-03-2019 12:31

(19-03-2019 12:11)Pika83 napisał(a):  delete

Przede wszystkim rozejrzyj się w poradnikach oraz dziennikach pracy, być może któryś z nich Cię zainspiruje.

Zastanów się także co Cię interesuje i w czym chciałbyś się rozwijać i obierz swoją drogę.

Poza ankietami, z których, bez polecania kokosów nie ma, istnieje jeszcze wiele innych metod zarabiania w Internecie.

Moim zdaniem zawsze warto zwiększać swoje kompetencje oraz uczyć się nowych rzeczy związanych z: tworzeniem stron www, nie tylko na wordpressie, optymalizacją stron pod kątem SEO, grafiką komputerową, monitorowaniem ruchu na stronie oraz tworzeniem i optymalizacją kampanii reklamowych np. Google Ads czy Facebook Ads.


RE: Jak zacząć? - Lori - 25-03-2019 18:38

Najważniejsze abyś zastanowił się co byś chciał robić, rozeznaj się w tematach co by Tobie sprawiało przyjemność.
Bo robienie czegoś na siłę nie ma sensu. Prędzej czy później się poddasz. Dlatego może warto pomyśleć w czym jesteś dobry?
Jakie masz możliwości?


RE: Jak zacząć? - Tomek_G - 02-04-2019 09:52

(08-03-2019 17:30)Milionaree napisał(a):  Założyłem konto na TextBookers.
Jeżeli nie mam 18 lat to będą jakieś problemy przy wypłacie? Trzeba podać PESEL i Urząd skarbowy więc pytam Tongue

A zobacz ich regulamin. Tam jasno jest napisane, że trzeba mieć ukończone 13 lat. Czyli masz 16 lat i konto w banku to nie będzie żadnego problemu. A urząd skarbowy to normalka. Prawo w Polsce dopuszcza przecież pracę poniżej 18 roku życia (szczególnie na umowie o dzieło). Jak szukasz też innych sposobów zarabiania online to polecam ten artykuł:
WWW.JESTEM.NIEUDACZNIKIEM.OD.SZEPTANKI


RE: Jak zacząć? - Surimi - 02-04-2019 10:47

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Jak nie masz 18 lat i zarobisz jakieś pieniądze i będziesz chciał je rozliczyć to rodzice mogą w picie wpisać dochody dziecka i normalnie rozliczać Smile


RE: Jak zacząć? - Milionaree - 02-04-2019 20:02

Zacząłem bawić się w bloga. Postawiłem go na bloggerze, miałem już możliwość podpięcia go pod AdSense, więc to zrobilem, lecz po dwóch dniach reklamy nadal się nie wyświetlają. Miejsce na reklame jest, ale jako tako jej nie widać.

Po zalogowaniu się do AdSense pojawia się takie info https://prnt.sc/n6lpfc
a po kliknięciu "Działanie" zostaje przekierowany na kilka sekund do innej podstrony, po czym automatycznie wracam do głównej.