Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. (/Temat-WYKONAM-Identyfikacja-wizualna-grafika-logo-wizytowki-bannery-etc-161362)



[WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. - quotez - 28-02-2019 19:00

Hej!
Jeśli tu zaglądasz to pewnie szukasz kogoś kto wykona dla Ciebie projekt graficzny.
Grafiką zajmuję się w wolnym czasie od kilku lat i jest to moja pasja, więc chętnie przyjmę od Ciebie zlecenie. Możliwa stała współpraca.

Możesz do mnie napisać z zapytaniem o dowolny projekt graficzny, a tutaj wymienię tylko kilka z możliwych Smile

●Logo
●Strony WWW+Kodowanie
●Wizytówka
●Banner
●Plakat
●Pełna grafika na FanPage/YouTube i inne
●Okładki
●Obróbki zdjęć

i wiele więcej Smile

Pracuję na pakiecie Adobe - Illustrator i Photoshop (grafika wektorowa i rastrowa)

Ceny ustalam indywidualnie
Pisz priv tutaj na forum Wink

Poniżej kilka z moich prac



RE: [WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. - quotez - 13-03-2019 19:24

Zapraszam do współpracy Smile

Dodałem możliwość wykonania projektu strony WWW wraz z ewentualnym kodowaniem Smile


RE: [WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. - patttson - 13-03-2019 19:34

Odezwij sie gg 25016205


RE: [WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. - Tyrkijt - 14-03-2019 23:35

Potrzebuję ulotkę oraz wizytówkę. Odezwij się Smile


RE: [WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. - quotez - 15-03-2019 08:23

Do wszystkich się odezwałem. Zapraszam również nowe osoby do współpracy c:


RE: [WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. - quotez - 04-04-2019 11:32

@up


[WYKONAM] Identyfikacja wizualna, grafika, logo, wizytówki, bannery etc. - Admin - 14-09-2019 15:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.