Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaj mi ten ołówek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedaj mi ten ołówek (/Temat-Sprzedaj-mi-ten-olowek-161338)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedaj mi ten ołówek - EfectiveWork - 09-03-2019 13:34

Zdecydowanie problem z odpowiednimi miejscami do promocji. Nie załamuj się tylko testuj i jeszcze raz testuj. W tychczasach nic nie przychodzi łatwo. Wygrywają tutaj tylko najtrwalsi.


RE: Sprzedaj mi ten ołówek - elano07 - 24-03-2019 07:20

Pora zakończyć dziennik dużym minusem.

Pisało do mnie kilkanaście osób z pomocą (oczywiście za opłatą), że wie jak zarobić na seo... skusiłem się na pomoc od Atomica oraz Michała, pomogli mi zrobić stronę oczywiście za opłatą (369 zł). Chłopaki zrobili stronę, ja zacząłem ją promować ale jakoś nie szło... Pytałem co jest nie tak, dlaczego nic nie idzie, pomimo tego że siedzę po 4-6h dziennie i staram się wypromować. Chłopaki dali mi dwa patenty na których powinien zarobić te 100-200 zł, ok zrobiłem tak jak mi kazali i co ? Wyświetlenia na poziomie 10-12 i zarobek 1e. Więc znowu napisałem dlaczego nic nie idzie pomimo tego że zrobiłem dokładnie tak jak mi kazali. Oczywiście kontakt utrudniony, napisanie chociaż kilku zdań z tymi Panami graniczyło z cudem ale ok. Michał zadeklarował się zmienić stronę którą otrzymałem poprawić tak aby w końcu potrafiła zarabiać. I tutaj zaczęły się kolejne problemy, z terminem a to będzie za jutro, po jutrze. Po ciągłych przeciąganiach terminów powiedziałem Michałowi aby mi powiedział kiedy jest wstanie skończyć tą stronę... Ostatecznie padło na sobotę, no i jak się domyślacie strona nie została poprawiona do tego czasu (aha nie oszukujmy dla osoby która zna się na robieniu stron poprawa mojej strony nie wymagała kilkunastu godzin pracy...) . Po tym terminie domagałem się zwrot pieniędzy za stronę która tak naprawdę nie nadaje się do niczego otrzymałem 40% zwrotu...

Panowie na przyszłość. Nie spamujcie ludziom na skrzynkach, na forach że "pomożecie" ponieważ ta pomoc jest śmieszna za pieniądze które na was wydałem...

Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam


Sprzedaj mi ten ołówek - Hybrid1990 - 24-03-2019 09:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.