Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak można zarobić na tik tok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak można zarobić na tik tok (/Temat-Jak-mozna-zarobic-na-tik-tok-161327)



Jak można zarobić na tik tok - luk19905 - 26-02-2019 20:16

Jak można zarabiać na tik tok?


RE: Jak można zarobić na tik tok - buciu52 - 26-02-2019 20:39

Poprzez streamowanie. Są tam donejty w postaci jakichś emotek, które mają wartość punktową. Punkty można wymienić na pieniądze. Może w najbliższym czasie wprowadzą monetyzacje jak na YT, reklamy Smile


RE: Jak można zarobić na tik tok - danoneksss - 26-02-2019 20:58

Tak jak wszędzie. Lokowanie produktów czy promocja własnych produktów, afiliacje też możesz umiejętnie wcisnąć.


RE: Jak można zarobić na tik tok - rachman - 26-02-2019 21:21

Co to jest tik tok?


RE: Jak można zarobić na tik tok - Snaggy - 26-02-2019 21:23

(26-02-2019 21:21)rachman napisał(a):  Co to jest tik tok?
Chyba to zrebrandowane musically

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Jak można zarobić na tik tok - rachman - 26-02-2019 21:29

Toś mnie oświecił Wink Nie moja branża pierwsze słyszę Wink człowiek całe życie się uczy hehe Wink


RE: Jak można zarobić na tik tok - Wojtek574 - 26-02-2019 21:46

(26-02-2019 21:29)rachman napisał(a):  Toś mnie oświecił Wink Nie moja branża pierwsze słyszę Wink człowiek całe życie się uczy hehe Wink

Za stary jesteś aby znać takie aplikacje hehe Tongue


RE: Jak można zarobić na tik tok - rachman - 26-02-2019 21:48

Wieku nie wypominaj też będziesz kiedyś stary :-P


RE: Jak można zarobić na tik tok - buciu52 - 26-02-2019 22:03

TikTok to aplikacja, wstawia się tam krótkie filmy np tancujac do jakiejś znanej muzyki. Nic niezwykłego, ale wybiło się bardzo mocno. Najbardziej śmieszy fakt, że są tam "fejmy" Lol Ale co tu się dziwić skoro nawet na asku byli bożkowie dla młodszych odbiorców Big Grin


RE: Jak można zarobić na tik tok - Agik - 07-03-2019 13:11

Tik Tok to aplikacja podobna do Snapa. Można dzięki niej kręcić krótkie filmiki. Działa jednak na trochę innej zasadzie niż Snapchat, ponieważ “kamerzysta” może podłożyć pod swój filmik ulubioną muzykę czy dialog z jakiegoś filmu. Nagrane materiały nie znikają tak szybko jak na Snapie. Im więcej popularnych hasztagów i niebanalnej treści, tym większa szansa na rozpoznawalność i “sławę”. W Polsce Tik Tok nie jest jeszcze aż tak bardzo popularny, ale jeśli masz pomysł na coś nowego, kreatywnego, warto próbować. Daj się poznać innym!