Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza strona sms premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najlepsza strona sms premium (/Temat-Najlepsza-strona-sms-premium-161323)



Najlepsza strona sms premium - liliana.lili - 26-02-2019 15:52

Witam, chciałabym zacząć zarabiać w domu i wpadałam na pomysł, że będę pisać smsy z ludźmi samotnymi za pieniądze. Znacie najlepszą stronę która zmienia numer telefonu na premium? Znalazłam stronę chatpay, macie jakieś opinie na jej temat?


RE: Najlepsza strona sms premium - twardy - 26-02-2019 15:57

Spozniles sie jakies 2 lata. Teraz na topie sa roznego rodzaju oferty randkowe gdzie trzeba podac maila. Polecam mylead, mozesz tez skorzystac z mentoringu u mysca i miec +5% do stawki na mylead.


RE: Najlepsza strona sms premium - buciu52 - 26-02-2019 16:28

Dokładnie, teraz oferty portali randkowych - email submit. Oblukaj fireads, leadnetwork lub mylead.


RE: Najlepsza strona sms premium - skylones - 26-02-2019 16:32

Jeżeli chodzi o takie oferty randkowe, to nie wybierałbym raczej mylead. Przykładowo na FireAds są większe stawki za ero, więc bardziej opłaca się tam te oferty promować.


RE: Najlepsza strona sms premium - buciu52 - 26-02-2019 17:39

Również korzystam z FireAds, ale podałem inne przykłady żeby kolega miał podgląd na inne serwisy Big Grin


RE: Najlepsza strona sms premium - liliana.lili - 27-02-2019 14:17

Dzięki za rady Smile Muszę się w to wgłębić, bo na razie jestem zielona.


RE: Najlepsza strona sms premium - MyLead.pl - 01-03-2019 19:22

Cześć @[liliana.lili],
możesz zarabiać czy to poprzez wspomniane powyżej programy randkowe, gdzie wystarczy, by klient założył konto, byś Ty osiągnęła swój zysk, czy to poprzez IVR i Chat SMS, gdzie namawiasz klienta do zadzwonienia pod dany numer telefonu lub wysłania wiadomości SMS na określony numer, by wyszkolone call center przeprowadziło z nim rozmową w tematyce towarzyskiej, a Ty otrzymała pieniądze do swojego salda na platformie. Tematyka randkowa jest dobrym pomysłem nawet dla początkujących, gdyż jest bardzo wdzięczna w promocji.

Więcej o IVR i Chat SMS przeczytasz TUTAJ. Wszystkie opisywane metody zarabiania znajdziesz na MyLead.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: Najlepsza strona sms premium - legiawarszawa - 22-07-2019 18:39

Kojarzy ktoś serwis, który umożliwia zaczęcie rozmowy z numeru premium?
Na przyklad piszemy do osoby x z numeru 92XXX cokolwiek, on odpowiada i zaczyna nam się nabijanie?


RE: Najlepsza strona sms premium - Hopekk94 - 23-07-2019 18:40

To by bylo naciaganie bo bys oisal :wyskij sms by wypisac sie a by sie zapisywal