Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szkrot oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: szkrot oszust? (/Temat-szkrot-oszust-161322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: szkrot oszust? - Hybrid1990 - 03-03-2019 19:13

No i jak tam się przedstawia sytuacja @[szkrot] ? Kasa pooddawana? Jeśli nie, to kiedy to zrobisz? Konkrety proszę.


RE: szkrot oszust? - Polmos - 03-03-2019 19:19

U mnie ma czas do końca jutrzejszego dnia na przelanie 50zł. Reszta w przeciągu 2 tygodni. Doskonale wie, że jeżeli jutro nie otrzymam kasy to we wtorek zgłaszam sprawę.


RE: szkrot oszust? - adam12344 - 03-03-2019 19:26

U mnie kicha, wczoraj pisał że na pewno nie dzisiaj a na pytanie kiedy już się nie odezwał.


RE: szkrot oszust? - szkrot - 03-03-2019 23:20

Zostałem odcięty od neta w komputerze a w piątek matka dostala list z chwilówki i zamiast miec koledze polmos 50zl z kieszonkowego to wpłaciła na chwilowke a ojciec powiedzial ze mam sie wstawić za dwa tygodnie do pracy i splacic długi za hazard i sam mam płacić za internet ,aktualnie oczekuje na 130zl w kodach z ankiet , a do kolego polmos ,jak widziałeś dałem ci numer telefonu i skan dowodu osobistego ,wiec nie mam nic do ukrycia i chce cię splacic ale nie mam z czego ,zgłosić sie tez,na policje ?


RE: szkrot oszust? - Polmos - 03-03-2019 23:26

(03-03-2019 23:20)szkrot napisał(a):  Zostałem odcięty od neta w komputerze a w piątek matka dostala list z chwilówki i zamiast miec koledze polmos 50zl to wpłaciła na chwilowke a ojciec powiedzial ze mam sie wstawić za dwa tygodnie do pracy i splacic długi za hazard i sam mam płacić za internet ,aktualnie oczekuje na 130zl w kodach z ankiet , a do kolego polmos ,jak widziałeś dałem ci numer telefonu i skan dowodu osobistego ,wiec nie mam nic do ukrycia i chce cię splacic ale nie mam z czego ,zgłosić sie tez,na policje ?

Nie rób już ze mnie idioty. Może jak rodzice się dowiedzą to wezmą Cię w garść. Jutro przygotowuję wszystko co mam na Ciebie i ląduję sprawa na Policji. Tyle w temacie. Umowa to umowa.


RE: szkrot oszust? - szkrot - 04-03-2019 00:33

Nie udało sie dogadać ,bo chcial numer jeszcze moich rodziców a matka juz ma,dość nekania kiedy oddam ,jeśli to samo powie co ja ,ale oszukani ,chcą żeby matka im oddala a juz i tak ma,długi i policje przez ze mnie i nie ma z,czego ,ja koledze chciałem oddać ale kolega zamiast czekac na moja spłatę ,woli mnie zgłosić

(03-03-2019 19:26)adam12344 napisał(a):  U mnie kicha, wczoraj pisał że na pewno nie dzisiaj a na pytanie kiedy już się nie odezwał.

Do 15 marca


RE: szkrot oszust? - Assasinoo - 04-03-2019 00:39

Żałosne zachowanie szkrot.. pierw było mi Cie szkoda, bo wiem jak działa hazard, ale teraz czuje żenadę i zakłopotanie, nie masz jaj.

Zamiast się wykręcać gówno-wymówkami albo zdjęciem dowodu, to zrób coś w końcu jak facet, może rodzice są w stanie pożyczyć Ci pieniądze? Przecież to kwestia kilkuset zł, hazardziści czasem mają długi 200k.. Zarób to w dowolny sposób albo niech rodzice Ci pomogą (oddasz im to potem), a poza tym zapisz się na jakieś leczenie, zamiast ciągle robić z siebie ofiarę "ojoj, jestem hazardzistą, ja nie chciałem". Nie masz w końcu 5 lat..
---

btw jesteś jakiś upośledzony lub niepełnosprawny, że jak rozumiem dorosły facet (bo hazard +18) jedyne źródło dochodu ma z ankiet online?


RE: szkrot oszust? - szkrot - 04-03-2019 00:41

Spore długi to ja mam na chwilowkach i tu mi nic nie zrobią ,a u ludzi to juz przestępstwo i chce splacic ale kolega nie daje mi szansy


RE: szkrot oszust? - Assasinoo - 04-03-2019 00:45

No to nadal, skoro chwilówki "nic ci nie zrobią" i boisz się głównie ludzi prywatnych = Twój problem to zorganizowanie kilkuset zł (bo chyba nie więcej?), sprzedaj telefon/komputer i weź się za normalną pracę, bo z tych ankiet i tak nie zarobisz na długi + masz nadal możliwość uprawiania hazardu (w sensie posiadając tel/komp z dostępem do internetu)..


RE: szkrot oszust? - szkrot - 04-03-2019 00:47

Matka mi pomagała i teraz chce dać mi nauczkę ,bo jeśli nie splace sam albo mnie nie zamkną ,to nic sie nie nauczę ,wole splacic a kolega,mnie zamknąć ,wiec szybko nie splace i nawet juz kontakt sie urwał telefoniczny ,bo tez moge zajść na komendę jeśli zgłasza

Właśnie myślałem ze ankiety to będzie moja praca a tu gowno i hazard i oszustwa ,wiec musze do pracy i splacac ,komputer matki i zabrany ,mam tylko tel od matki , żeby być w kontakcie z tym co widzę kasę ,zresztą matka musi miec kontakt ,tym bardziej jakbym pracował