Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szkrot oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: szkrot oszust? (/Temat-szkrot-oszust-161322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 19:23

robia wymiany mi ,jeśli m wpierw wpłacam lub daje kod , źródło to są ankiety ,hazardzista nie ma na celu oszukiwać ludzi ,tylko pożycza mysla ze odda przegrywa i wchodzi w piramide a policji potem nie obchodzi ze chcial pożyczyć i oddać ,tylko celowo wprowadził w błąd wiec oszustwo , przestępstwo karane juz od 1z do 8 lat nawet , papiery to juz,mam dawno obsrane ,bo juz byłem na policji , i kupa dlugow chwilowek ,ale nalog silniejszy ,wiec juz i tak mi wszystko jedno , zycie mam zniszczone ,ale nie miałem na celo cie oszukać ale pożyczyć i oddam ci ,jak fostane kasę z ankiet

Panowie ja nie jestem bezszczelny ale mowie ze nie mam ,wiec stawiam sprawę jasno ,nie chce znowu pisać kiedy będę mial bo to kolejne oszystwo


RE: szkrot oszust? - BlueYes.eu - 27-02-2019 19:33

Dobra,nie jesteś bezczelny ? podałeś inną miejscowość do przelewu oraz nie swoje dane.
Jesteś z Warszawy,a podałeś dane do przelewu adres autokomisu na drugim końcu Polski Jerk2


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 19:39

(27-02-2019 19:33)BlueYes.eu napisał(a):  Dobra,nie jesteś bezczelny ? podałeś inną miejscowość do przelewu oraz nie swoje dane.
Jesteś z Warszawy,a podałeś dane do przelewu adres autokomisu na drugim końcu Polski Jerk2


Problem ze ci danych niecpodawalem a on za rozpowszechnianie danych to jadalne ,do tego pisałem mu sam nr .konta wiec jak mogłem zle podać? By


RE: szkrot oszust? - BlueYes.eu - 27-02-2019 19:43

(27-02-2019 19:39)szkrot napisał(a):  
(27-02-2019 19:33)BlueYes.eu napisał(a):  Dobra,nie jesteś bezczelny ? podałeś inną miejscowość do przelewu oraz nie swoje dane.
Jesteś z Warszawy,a podałeś dane do przelewu adres autokomisu na drugim końcu Polski Jerk2


Problem ze ci danych niecpodawalem a on za rozpowszechnianie danych to jadalne ,do tego pisałem mu sam nr .konta wiec jak mogłem zle podać? By

Dane autokomisu są ogólnodostępne które podałeś,więc jedynie Ty możesz dostać jeszcze za podszywanie się pod autokomis.
PS.Jest dużo więcej oszukanych,wystarczy twój nr konta w google wpisać.


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 19:46

Człowieku ja jestem z mazur ,nie wiem co ty pleciesz ,chcesz to ci wysle dowód

Nic tu po mnie ,inni oszukują i zwiewaja ,ja pisze i ludzi spłacam i współpraca jest ,to tez zle i ze niby bezszczelny ,przecież jeśli kasy nie mam a ktoś nie moze poczekać ,to po co te teksty żeby współpracować ? Będę mial kasę to oddam i o tym wiem a czy sprawa będzie juz na policji czy nie,to nie mam na to wpływu ,zależy tylko od człowieka ,za moje wprowadzenie w błąd celowo, bo miałem miec od ręki a miałem zamysl ,pożyczyć i oddać


RE: szkrot oszust? - BlueYes.eu - 27-02-2019 19:50

(27-02-2019 19:46)szkrot napisał(a):  Człowieku ja jestem z mazur ,nie wiem co ty pleciesz ,chcesz to ci wysle dowód

A konto założone w Warszawie,Znalazł się alpinista po 5 tatrach beka

Cytat:Alior Bank SA
Oddział banku
T-Mobile Usługi Bankowe
Adres
Warszawa
Al.Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

Pożycz od rodziny czy kogoś innego pospłacaj ludzi z zc i tutaj przynajmniej będziesz miał spokój.To skontaktuj się z oszukanymi i powiedz im kiedy oddasz pieniądze.


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 19:56

Człowieku umowa kurierem przychodzi , ja kontaktuje sie z ludźmi ,zobaczysz ze nie będę jak inni ,ze bany i oszuści a splace ludzi


RE: szkrot oszust? - twardy - 27-02-2019 19:58

Zagadaj do goscia o nicku full2k, podobno ma dobre pewniaczki Lol

Dawno takiego bekowego tematu na forum nie mielismy Big Grin


RE: szkrot oszust? - Itachi198 - 27-02-2019 20:02

[Obrazek: TxTbzPN.gif]


@TOPIC
Już po pieniążkach, macie ludzie pecha Jerk2


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 20:03

Ful olal ludzi a ja chce splacic