Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szkrot oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: szkrot oszust? (/Temat-szkrot-oszust-161322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 18:25

Ja mam z,ankiet ,to akurat prawda ,ale jeśli nie mam od,ręki a ktoś nie kupi na termin to zrobiłem glupi szwindel dzis ,ale mogłem przecież od ciebie wiecej chcieć kasy ,bo pisałeś kupie kazda ilość ,ale ja akurat pozyczam jeśli wiem ze będę mial z,czego wpłacić ,wiec kody faktycznie byś dostal , tak czy siall potrzebuje wymieniać kody ,ale juz będę od ręki wymienial i wpierw kod wysylal ,m aa m tutaj moderatora na gg i dzialam z nim

Tak samo miałem od batmana ze oszust a kupiles


RE: szkrot oszust? - Polmos - 27-02-2019 18:29

Kiedy? Chcę znać konkretny termin. Nie chcę mi się już czytać tych postów od Ciebie.


RE: szkrot oszust? - BlueYes.eu - 27-02-2019 18:30

(27-02-2019 18:25)szkrot napisał(a):  Ja mam z,ankiet ,to akurat prawda ,ale jeśli nie mam od,ręki a ktoś nie kupi na termin to zrobiłem glupi szwindel dzis ,ale mogłem przecież od ciebie wiecej chcieć kasy ,bo pisałeś kupie kazda ilość ,ale ja akurat pozyczam jeśli wiem ze będę mial z,czego wpłacić ,wiec kody faktycznie byś dostal , tak czy siall potrzebuje wymieniać kody ,ale juz będę od ręki wymienial i wpierw kod wysylal ,m aa m tutaj moderatora na gg i dzialam z nim

Tak samo miałem od batmana ze oszust a kupiles

Nie będziesz od ręki wymieniał - zakaz handlu masz.
@[Hybrid1990]


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 18:31

Przecież sam o to prosilem mi chodzi ze na gg mam gościa co wysyłam wpierw kod a on mi kasę,tak przynajmniej problemu nie będę mial


RE: szkrot oszust? - adam12344 - 27-02-2019 18:48

To nasze kody opchniesz gościowi z gg. A nas zostawisz z ręką w nocniku. Pewinie, ty nie będziesz miał problemu kasa się zgadza a co z nami.


RE: szkrot oszust? - Polmos - 27-02-2019 18:50

Po tym co Ty piszesz to ja już naprawdę nie wiem jak komentować. Czekam do 28.02 do 24:00 na resztę pieniędzy. Mam wszystkie Twoje dane , zgłoszę na policję nawet jakbym miał czekać dłużej. Bynajmniej coś Cię to nauczy.


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 18:53

(27-02-2019 18:50)Polmos napisał(a):  Po tym co Ty piszesz to ja już naprawdę nie wiem jak komentować. Czekam do 28.02 do 24:00 na resztę pieniędzy. Mam wszystkie Twoje dane , zgłoszę na policję nawet jakbym miał czekać dłużej. Bynajmniej coś Cię to nauczy.

To nawet nie czekaj a,zgłaszaj ,bo nie mam kasy

(27-02-2019 18:48)adam12344 napisał(a):  To nasze kody opchniesz gościowi z gg. A nas zostawisz z ręką w nocniku. Pewinie, ty nie będziesz miał problemu kasa się zgadza a co z nami.


Kto chce kody ,to dostanie kody a inni zwrot to dostana kasę własnie z tego ale sam czekam ,bo to jedyne źródło moje dochodu


RE: szkrot oszust? - BlueYes.eu - 27-02-2019 19:08

Tak bezczelnego oszusta to chyba tu nie było.
Zamiast przeprosić i okazać skruchę ewentualnie się dogadać to jeszcze "A zgłaszaj se" .
@[Polmos] Nie zastanawiaj się jedź zakładaj sprawę cywilną w sądzie jak masz dane jego.


RE: szkrot oszust? - Polmos - 27-02-2019 19:08

Człowieku o czym Ty tu piszesz? O jakimś gościu z gg, któremu wciśniesz kody jak nam tutaj? Twoje jedyne źródło dochodu to wyłudzenie? Jesteś hazardzistą, masz pewnie kupę długów a Twoje jedyne źródło dochodu to sprzedanie kodów , które nikt nie dostaję. Nie, no jaja to są. Za wyłudzenie pieniędzy , nawet takiej kwoty możesz mieć spore problemy. Chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy.


RE: szkrot oszust? - Kryspin - 27-02-2019 19:20

Ja też bym się nie zastanawiał tylko założył mu sprawę cywilną dane masz dowody masz. Sam napisał że specjalnie oszukał bo jest hazardzistą.