Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szkrot oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: szkrot oszust? (/Temat-szkrot-oszust-161322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: szkrot oszust? - Polmos - 27-02-2019 16:44

Zgadza się, jeżeli z góry jest jasno ustalone iż doładowanie od ręki więc oczekuję towaru od razu. Proszę wtedy o zwrot gotówki, już sobie odpuścimy te doładowania.


RE: szkrot oszust? - BlueYes.eu - 27-02-2019 16:48

@[Polmos] Otrzymałeś zwrot?
@[Batman] Wiesz również mógł zniknąć na dobę jak w moim przypadku z pewnym użytkownikiem było,okazało się,że internetu nie miał - "14 niepołączeń nieodebranych" zostawił więc wierzę Smile

Temat myślę,że jak zostanie będzie nauczką dla każdego,że trzeba precyzować rozmowę "Od razu jak dam potwierdzenie dostanę kod czy dopiero jak się zaksięguje" coś tego typu Smile

Pozdrawiam.


RE: szkrot oszust? - batman - 27-02-2019 16:48

Cytat:Kolega za mocno panikuje ,ostatnio kupiłeś kod i miałem od reki o po kilku minutach pisałeś pw oszustwo ? A dostałeś kod
Pisales mi wczoraj sam ze masz kod od reki 100 za 70
Wyslalem ci kase a ty sie nie odzywales i gdybym tego tematu nie zalozyl to bys dalej milczal
A wiem ze sie logowales dzi po 4 godzinie nad ranem i nie napisales nic w temacie
Dopiero jak Cie zbanowali uswiadomiles sobie ze nie ma zartow


RE: szkrot oszust? - szkrot - 27-02-2019 16:52

Zobacz ze sam co pisałem dzień wcześniej o oszustach ,po prostu zawaliłem bo pomyliłem kody a i mi bylo głupio wiec dopiero dzis napisałem i chciałem dać bonus ,nie chciałeś wiec oddalrm kasę ,ostatnio tez,pomyliłem bo miałem kod a nie online a pisałeś ze nawet lepiej


RE: szkrot oszust? - Polmos - 27-02-2019 16:53

(27-02-2019 16:48)BlueYes.eu napisał(a):  @[Polmos] Otrzymałeś zwrot?
@[Batman] Wiesz również mógł zniknąć na dobę jak w moim przypadku z pewnym użytkownikiem było,okazało się,że internetu nie miał - "14 niepołączeń nieodebranych" zostawił więc wierzę Smile

Temat myślę,że jak zostanie będzie nauczką dla każdego,że trzeba precyzować rozmowę "Od razu jak dam potwierdzenie dostanę kod czy dopiero jak się zaksięguje" coś tego typu Smile

Pozdrawiam.

Nie, nie mam zwrotu. Do 24 poczekam, tutaj bardziej chodzi o to, że ja mógłbym poczekać nawet i dwa dni gdybyśmy tak z góry ustalili lecz nie w ten sposób. Transakcja ma jakieś swoje zasady.


RE: szkrot oszust? - BlueYes.eu - 27-02-2019 16:54

@[szkrot] pisałeś,że Polmos dostał zwrot kasy/kod...


RE: szkrot oszust? - batman - 27-02-2019 16:55

(27-02-2019 16:52)szkrot napisał(a):  Zobacz ze sam co pisałem dzień wcześniej o oszustach ,po prostu zawaliłem bo pomyliłem kody a i mi bylo głupio wiec dopiero dzis napisałem i chciałem dać bonus ,nie chciałeś wiec oddalrm kasę ,ostatnio tez,pomyliłem bo miałem kod a nie online a pisałeś ze nawet lepiej

wiec licz sie ze slowami bo nikt Ci juz nie kupi tych kodow
Twoje milczenie i zero odpowiedzi mowily wszystko
Takze przestrzegam wszystkim przed tym uzytkownikiem
Nie polecam robic z nim interesow !!!
Pozdrawiam


RE: szkrot oszust? - Polmos - 27-02-2019 17:05

Otrzymałem właśnie zwrot 50zł ze 170. To chyba pokazuję, że zamiary tutaj czyste nie były. 120zł szkrot chcę widzieć jeszcze dzisiaj jak wspominałem wyżej.


RE: szkrot oszust? - Hybrid1990 - 27-02-2019 17:06

szkrot albo chciałeś tu "trochę" po oszukiwać, ale przestraszyłeś się donosu na policję i oddałeś hajsy,
albo jesteś bardzo nieudolnym kontrahentem i ignorantem, bo znikasz i nie odpowiadasz zaraz po uzyskaniu pieniędzy od drugiej osoby.
Ani w jednym, ani w drugim przypadku taka osoba nie powinna być dopuszczana do zawierania transakcji na forum, więc dostajesz zakaz handlu (sprzedaży/kupna/zleceń) na okres jednego miesiąca. Jeśli w tym czasie nie zastosujesz się do tego zakazu, otrzymasz perm bana. Zakaz obejmuje również transakcji na PW.
Jeśli za ten miesiąc sytuacja jak ta w tym temacie się powtórzy, zakaz będziesz miał już stały, więc przeprowadzaj transakcje z należytą uwagą i zaangażowaniem.


RE: szkrot oszust? - paula2017 - 27-02-2019 17:14

(27-02-2019 17:05)Polmos napisał(a):  Otrzymałem właśnie zwrot 50zł ze 170. To chyba pokazuję, że zamiary tutaj czyste nie były. 120zł szkrot chcę widzieć jeszcze dzisiaj jak wspominałem wyżej.

Na zawołanie to nawet nie staje... Tak idź na policję i poczekaj na swoją kasę 3 miesiące tak będzie lepiej co będziesz czekał kilka dni, lepsze 3mieszki doh