Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szkrot oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: szkrot oszust? (/Temat-szkrot-oszust-161322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: szkrot oszust? - szkrot - 04-03-2019 16:43

(04-03-2019 16:28)Polmos napisał(a):  Nie wiem jak reszta , ale ok. Napisz tu w temacie konkretny czas spłaty. Ile , do kiedy i jaka kwota. Nie chcę odpowiedzi czekam na to czy pójdę do pracy żeby to spłacić. Tylko konkret !

Do Pana polmos 15 marca 50zl a reszta 22 marca 70zl


RE: szkrot oszust? - adam12344 - 04-03-2019 17:12

Szkrot ja też poczekam do 15 marca a jak nie to zgłaszam sprawę na policję.


RE: szkrot oszust? - szkrot - 04-03-2019 17:38

Ok dziekuje panowie , bo jak mozna myśleć ze nie,chce oddać ? Przecież bym dawno olal sprawę , ktoś powie sie wystraszyl ? To wystraszyl sie i nie splaca ? Właśnie pisze bo od,początku mówiłem ze chce oddać i oddam ale prosilem o czas , chce być tu pierwszym uczciwym co splacil ,bo juz,wielu mnie skreślili ze nie oddam


RE: szkrot oszust? - Bartek | MF - 04-03-2019 18:01

(04-03-2019 17:38)szkrot napisał(a):  chce być tu pierwszym uczciwym co splacil ,bo juz,wielu mnie skreślili ze nie oddam

A dziwisz się że Cię skreślili? Okradasz ludzi, a tak się nie robi.

Kto wie czy ofiar nie ma XX więcej?


RE: szkrot oszust? - szkrot - 04-03-2019 18:11

(04-03-2019 18:01)Bartek | MF napisał(a):  
(04-03-2019 17:38)szkrot napisał(a):  chce być tu pierwszym uczciwym co splacil ,bo juz,wielu mnie skreślili ze nie oddam

A dziwisz się że Cię skreślili? Okradasz ludzi, a tak się nie robi.

Kto wie czy ofiar nie ma XX więcej?


Oszukałem z zamiarem oddania ale wiem ze to przestępstwo ,bo nikt nie wiedzial ze pożyczka wiec celowe wprowadzenie w błąd dla korzyści majatkowej ,ale jakbym chcial oszukać to nie jestem glupi by podawać swoje dane a,tak nie robia oszuści ,co celowo oszukują by nie oddawać ,wiec temu prosiłem o trochę zaufania jeśli mam skruchę i współpracuje

Kolega chcial wpłacić kazda ilość kasy a nie chciałem ,bo wiedziałem ze nigdy tej kasy nie będę mial

Możliwe ze będę juz,mial przed 15 kasę to dam znac a poszkodowani maja mój numer telefonu ,jak jakieś pytania będą przed terminem oddania pozdrawiam i dzikuje za czekanie


RE: szkrot oszust? - szkrot - 07-03-2019 11:57

Dla polmosa 20 wplacone


RE: szkrot oszust? - mrpabl058 - 07-03-2019 14:06

Od kilku dni obserwuję temat i po prostu nie dowierzam co tu się dzieje. Gość zamiast po prostu iść i roznieść parę ulotek i wysłać kasę następnego dnia, to za przeproszeniem - ******** się z oddaniem marnej stówy tyle czasu, wielcy biznesmeni przez internet.. Trochę to śmieszne, że powstaje taka gównoburza, rozwodzicie się nad motywami sprawcy, ten się jeszcze pokrętnie tłumaczy. Liczą się fakty - wziął typ parę groszy napożyczał od ludzi, oszukał ich, niech odda hajs i tyle w temacie. Jeśli nie odda do ustalonego terminu to niech poszkodowani podejmują kroki prawne i tyle w temacie, po co tu się rozwodzić na 10 stron.


RE: szkrot oszust? - adam12344 - 07-03-2019 19:58

Witam, połowa mojego długu dzisiaj spłacona.
Oby tak dalej.


RE: szkrot oszust? - Bartek | MF - 07-03-2019 20:13

(07-03-2019 14:06)mrpabl058 napisał(a):  Od kilku dni obserwuję temat i po prostu nie dowierzam co tu się dzieje. Gość zamiast po prostu iść i roznieść parę ulotek i wysłać kasę następnego dnia, to za przeproszeniem - ******** się z oddaniem marnej stówy tyle czasu, wielcy biznesmeni przez internet.. Trochę to śmieszne, że powstaje taka gównoburza, rozwodzicie się nad motywami sprawcy, ten się jeszcze pokrętnie tłumaczy. Liczą się fakty - wziął typ parę groszy napożyczał od ludzi, oszukał ich, niech odda hajs i tyle w temacie. Jeśli nie odda do ustalonego terminu to niech poszkodowani podejmują kroki prawne i tyle w temacie, po co tu się rozwodzić na 10 stron.


Tylko ja na ich miejscu też bym wolał poczekać te 2-3 tygodnie na oddanie kasy niż pół roku na dochodzenie o marne 50 zł.


RE: szkrot oszust? - Polmos - 07-03-2019 20:22

Otrzymałem 20zł plus doładowanie do Orange. Zostało do spłaty 65zł do 22 marca. Czekam na resztę z większym spokojem...