Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na wnioskach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarobek na wnioskach (/Temat-Zarobek-na-wnioskach-161319)

Strony: 1 2 3


Zarobek na wnioskach - mumminos - 26-02-2019 15:25

Witajcie, mam pytanko, macie może styczność z programem afiliacyjnym który płaci za wysłany wniosek pożyczkowy? Nalepiej model CPA, taki który będzie zaliczony nawet jeśli pożyczka nie zostanie przyznana.


Zarobek na wnioskach - giemza241 - 26-02-2019 15:35

MyLead ma chyba najwięcej modeli CPA, a jeśli chodzi o zaliczenie wniosku to zależy od konkretnych warunków akcji, jednak z CPA nie powinno być problemu

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Zarobek na wnioskach - wrzochal11 - 26-02-2019 21:53

Dużo takich programów jest na rynku. W niektórych jest dość sporo ofert CPL - czyli prowizja za samo złożenie wniosku. Sprawdź takie sieci jak: Affiliate44, System Partnerski Bankier, Leadstar, Money2Money, Ebrokerpartner


RE: Zarobek na wnioskach - AngelikaG - 12-03-2019 15:23

W LeadStar.pl jest dużo takich programów - nie tylko pożyczek. Jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretniejszego info, to napisz do nich na maila, to podeślą Ci listę programów jakie mają w CPL/CPA Smile


RE: Zarobek na wnioskach - rejwus15 - 12-03-2019 15:39

Ja polecam money2money, jakoś najbardziej mi do gustu przypadł Smile
Dobry support
I szybko w sumie zaliczają. Np. Za wnioski ze stycznia do maks polowy lutego rozliczone Smile


RE: Zarobek na wnioskach - Solutions4ad - 12-03-2019 16:00

My również mamy wiele programów z modelem CPL Smile W każdym z nich może być jednak inna definicja - zawsze należy zapoznać się z opisem programu. Zapraszamy do kontaktu lub rejestracji.


RE: Zarobek na wnioskach - mumminos - 14-03-2019 11:18

Szukam jednak czegoś z Live Tracking. Bankier odpada. W m2m słaby kontakt, na e-mail wysłany 2 tygodnie temu do tej pory nie mam odpowiedzi. Inne sieci strasznie tną .


RE: Zarobek na wnioskach - kusiek - 14-03-2019 17:46

mylead chyba dobry


RE: Zarobek na wnioskach - mumminos - 14-03-2019 20:13

(14-03-2019 17:46)kusiek napisał(a):  mylead chyba dobry


Tną ;/


RE: Zarobek na wnioskach - jemm - 14-03-2019 21:45

doaffiliate - live tracking, CPL - płatnosc za wiosek, CPA za pożyczkę krotkoterminową, CPS za ratalna