Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca (/Temat-Geon-Zarabiaj-odwiedzajac-miejsca-161310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 25-03-2019 20:39

Byłbym zapomniał KeaDyLee graty za wynik! Smile


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 25-03-2019 22:34

(25-03-2019 20:29)sliwa007 napisał(a):  
(25-03-2019 15:53)rachman napisał(a):  Jak je doładujesz to się odnowią Wink Przecież nie mogą nieskończenie ładować miliona punktów - policz ile to kasy, kogo na to stać Wink Autor tematu coś pisał nie pamiętam, część może będą ładować ale apka musi zarabiać - firmy muszą kupować geony. Nie licz raczej póki apka nie stanie się bardzo znana wśród firm by stała się ona źródłem stałego dochodu Wink Traktuj raczej jako zabawę i przy okazji możliwość na nagrodę co jakiś czas Wink To nie apka stricte zarobkowa

Heja. Właśnie pracujemy nad systemem automatycznego doładowania geonów coinami i możliwością ponownego geominowania przez tego samego użytkownika co jakimś czasie. Myślę że w ciągu kilku tygodni geony zaczą się znów napłeniać coinami.

Wowowo okażę się, że jeszcze zwiedzę całą Polske na rowerze przez aplikację hahahaha Heart Lol

PS: Stworzyłem własny punkt zobaczymy czy ludzie będą korzystać Tongue


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - kubolon - 27-03-2019 23:11

I jak? Już ktoś na Pay Pala wypłacił ? Ile czasu zajmie uzbieranie tych 610 geonów aby wymienić na wypłatę 5 dolarów ?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - paula2017 - 27-03-2019 23:27

(27-03-2019 23:11)kubolon napisał(a):  I jak? Już ktoś na Pay Pala wypłacił ? Ile czasu zajmie uzbieranie tych 610 geonów aby wymienić na wypłatę 5 dolarów ?

Po zaproszeniu znajomego masz zniżkę - 25% więc aby wypłacić 5dolcow potrzeba około 400genów, a żeby je zebrać to robota głupiego nawet w dużym mieście twórcy apki liczą na firmy zewnętrzne ruch (wiadomo gdzie) i reklamy, dużo ludzi podjarane ta Apka (nic dziwnego) bo nie znają się na marketingu. dla ludzi znających branze Apka nie warta instalowania


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 28-03-2019 00:44

Nie narzekaj. 1 jazda do pobliskiej miejscowości i 100 zebrane. Z nudów, bez ciśnienia, w autobusie większość - przy okazji. Logiczne, że nikt nie da Ci punktu przy punkcie i to jeden przy drugim by zbierać szybko i co dzień - skoro tak dobrze liczysz to policz ile by to kosztowało... Wink
400 geonów to 40 miejsc do odwiedzenia, a nawet mniej bo jest trochę miejsc po 15 geonów. Myślisz tylko o wycieczkowiczach pieszych z małych miasteczek - to wiadomo, nie uzbierają bo w okolicy znajdą najwyżej 1-2 punkty. Niemniej w miastach lub osoby często jeżdżące mogą kosić po kilkadziesiąt i więcej miejsc na dzień. Wszystkich się nie zadowoli ni niestety - ktoś musi wyłożyć kapuchę na to wszystko. Jakby każdy miał takie same możliwości to właściciel apki musiałby dziennie z bańkę wydawać na uzależnione pokemonodzieciaki i nie tylko Wink


Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - DonGrigori - 28-03-2019 08:57

Oczywistym jest, że twórcy liczą na zewnętrzne firmy, które będą ładować Geony. Te obecne to tylko na zachętę. Pomysł jest zacny i liczę, że się przyjmie właśnie u zewnętrznych Smile


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 28-03-2019 11:01

Za 3 dni zlecę wypłatę Wink dam znać tutaj i wrzucę ssa Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 01-04-2019 17:25

Dozbieram do 50$ w tym tygodniu jeszcze i dam screnna z wypłaty Wink , ps rachman widzę że dzisiaj byłeś na ryneczku Tongue Geominowałeś mojego Geona; MoneyForYou obok GK hahah


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 01-04-2019 19:14

Tak miałem dziś dużo chodzenia więc przy okazji zbierałem co po drodze i w okolicach Wink Rynek i okolice dworca obskoczone Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 03-04-2019 16:58

Jak chcecie to podawajcie miejscowości tutaj w komentarzach to zrobię obok was Geona i zbierzecie sobie coś,(Geon będzie codziennie u kogoś innego) PS: Macie taki prezencik ode mnie Wink