Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca (/Temat-Geon-Zarabiaj-odwiedzajac-miejsca-161310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 25-03-2019 12:37

Ja jestem na 2 miejscu Wink 114 geonów odwiedzonych, dzięki aplikacji poprawiam formę na rowerze :,D zobaczymy w następnym tygodniu czy wypłaca na PayPala Smile
[Obrazek: Screenshot-20190325-124100.png]


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 25-03-2019 13:46

Gdzie tak gęsto masz geony, nieźle Smile


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 25-03-2019 13:57

Kraków Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 25-03-2019 14:14

E to ja też Wink to Ty mi podbierasz geony dziadu Wink a poważniej ja tak przy okazji tylko zbieram. Na rowerze fakt możnaby zebrać trochę.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 25-03-2019 14:44

(25-03-2019 14:14)rachman napisał(a):  E to ja też Wink to Ty mi podbierasz geony dziadu Wink a poważniej ja tak przy okazji tylko zbieram. Na rowerze fakt możnaby zebrać trochę.

hahahhahha Big Grin jaki nick ?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 25-03-2019 15:11

Taki jak tu Wink Nie wyzbieraj wszystkiego bo rzadko jeżdżę, żeby do wypłaty starczyło Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 25-03-2019 15:15

(25-03-2019 15:11)rachman napisał(a):  Taki jak tu Wink Nie wyzbieraj wszystkiego bo rzadko jeżdżę, żeby do wypłaty starczyło Wink

hahahahha plan jest żeby wypłacić 55$ bo mam już z reflinków zniżkę 25%, zobaczymy Wink mam nadzieję że Geony będą się odnawiać co jakiś tam czas, bo zaraz nie będę miał gdzie jeździć i przygoda z aplikacją się skończy a tego bym nie chciał Sad


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 25-03-2019 15:53

Jak je doładujesz to się odnowią Wink Przecież nie mogą nieskończenie ładować miliona punktów - policz ile to kasy, kogo na to stać Wink Autor tematu coś pisał nie pamiętam, część może będą ładować ale apka musi zarabiać - firmy muszą kupować geony. Nie licz raczej póki apka nie stanie się bardzo znana wśród firm by stała się ona źródłem stałego dochodu Wink Traktuj raczej jako zabawę i przy okazji możliwość na nagrodę co jakiś czas Wink To nie apka stricte zarobkowa


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 25-03-2019 20:29

(25-03-2019 15:53)rachman napisał(a):  Jak je doładujesz to się odnowią Wink Przecież nie mogą nieskończenie ładować miliona punktów - policz ile to kasy, kogo na to stać Wink Autor tematu coś pisał nie pamiętam, część może będą ładować ale apka musi zarabiać - firmy muszą kupować geony. Nie licz raczej póki apka nie stanie się bardzo znana wśród firm by stała się ona źródłem stałego dochodu Wink Traktuj raczej jako zabawę i przy okazji możliwość na nagrodę co jakiś czas Wink To nie apka stricte zarobkowa

Heja. Właśnie pracujemy nad systemem automatycznego doładowania geonów coinami i możliwością ponownego geominowania przez tego samego użytkownika co jakimś czasie. Myślę że w ciągu kilku tygodni geony zaczą się znów napłeniać coinami.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 25-03-2019 20:34

O, fajnie bo niektóre źródełka szybko wysychają Wink