Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca (/Temat-Geon-Zarabiaj-odwiedzajac-miejsca-161310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 15-03-2019 14:18

(15-03-2019 08:41)rachman napisał(a):  
(10-03-2019 19:56)sliwa007 napisał(a):  
(09-03-2019 10:08)LityS napisał(a):  Z innej beczki pytanie; Czemu jest logowanie za pomocą numeru telefonu? Po rejestracji podobno przychodzi sms aktywujący konto i tu zasadnicze pytanie, czy aktywowanie konta (czyt. dodanie do waszej bazy) nie aktywuje jakiejkolwiek płatnej subskrypcji lub innych metod zobowiązującą zapłatę w przyszyszłości np. za świadczone usługi? Kolejne mniej istotnie pytanie czy podany numer jest udostępniany innym firmom w celach marketingowych, i mam na myśli tylko dzwonienia w sprawie ankiet lub w celach marketingowych?

Heja. Numer nie jest nikomu udostępniany i nikt nie będzie do ciebie dzwonił, zapisujemy go w bazie tylko po to aby identyfikować użytkownika. Absolutnie nie pobieramy żadnych opłat za logowanie, sms który przychodzi jest po to aby potwierdzić użytkownika jako właściciela numeru. Logowanie numerem telefonu jest między innymi po to aby uniknąć problemu tworzenia multikont przez użytkowników no i jest najbardziej przyjaznym logowaniem dla użytkownika ponieważ nie musisz pamiętać żadnej nazwy użytkownika, mail, hasła. Wystarczy że pamiętasz swój numer telefonu i podasz kod potwierdzający który przyjdzie ci sms-em.
Nr telefonu musi być z telefonu na którym jest apka?
Używam do dzwonienia Nokii z Windowsem więc apkę zainstalowałem na innym fonie ale on sms nie odbiera - karta Aero2...
Przy rejestracji możesz podać numer innego telefonu, będziesz musiał przepisać kod aktywacyjny który przyjdzie na podany numer.


Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - DonGrigori - 16-03-2019 09:10

Kolejna nowa funkcjonalność na plus Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - maxiu170 - 16-03-2019 12:59

Jaka funkcjonalność ? Kurcze mam poleconego we friendsach a na liście nie :/


Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - DonGrigori - 16-03-2019 19:27

Daily reward - raz dziennie możesz losować Geony. Ile trafisz tyle dostaniesz. Tylko aktualizacja jest niezbędna.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 16-03-2019 21:45

(12-03-2019 11:06)sliwa007 napisał(a):  
(12-03-2019 09:14)xScigajx napisał(a):  Mam parę osób poleconych a nawet kilkanaście ale nie widzę jakieś zbytniej różnicy żeby coś się wydarzyło.
Można było by to jakoś lepiej przedstawić?

Program powinien działać kiedy ktoś z twoich znajomych zarejestruje się w aplikacji przez twojego linka. Jeśli tak się stanie powinieneś widzieć listę zaproszonych znajomych w twojej zakładce referral program. Odpowiedz na kilka pytań i spróbujemy zlokalizować problem.

Który screen pokazuje ci się jeśli wejdziesz w zakładkę referral program?

Taki?
[Obrazek: image.png][/url]

Czy taki?
[Obrazek: image.png][/url]

Czy nowi użytkownicy zarejestrowali się w aplikacji używając twojego linka?
Jaki masz system? Android czy iOS?

Na Androidzie apka nie pokazuje mi refa w Referral Program. Siostrzeniec się przy mnie rejestrował. Jest to co na pierwszym zdjęciu tylko że 25% - tak samo było przed jego rejestracją.

P.S. W sklepiku info "25% inactive"... więc nie złapało refa Undecided

We "Friend" jest tylko mój login i że mam 1 geon a zebralem raz 10 G i odebrałem 1 G za dniówkę. Jak to jest zliczane?

Mam 11 G a nie ma mnie w "Miners" w rankingu mimo 11 G Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 18-03-2019 08:59

(16-03-2019 21:45)rachman napisał(a):  
(12-03-2019 11:06)sliwa007 napisał(a):  
(12-03-2019 09:14)xScigajx napisał(a):  Mam parę osób poleconych a nawet kilkanaście ale nie widzę jakieś zbytniej różnicy żeby coś się wydarzyło.
Można było by to jakoś lepiej przedstawić?

Program powinien działać kiedy ktoś z twoich znajomych zarejestruje się w aplikacji przez twojego linka. Jeśli tak się stanie powinieneś widzieć listę zaproszonych znajomych w twojej zakładce referral program. Odpowiedz na kilka pytań i spróbujemy zlokalizować problem.

Który screen pokazuje ci się jeśli wejdziesz w zakładkę referral program?

Taki?
[Obrazek: image.png][/url]

Czy taki?
[Obrazek: image.png][/url]

Czy nowi użytkownicy zarejestrowali się w aplikacji używając twojego linka?
Jaki masz system? Android czy iOS?

Na Androidzie apka nie pokazuje mi refa w Referral Program. Siostrzeniec się przy mnie rejestrował. Jest to co na pierwszym zdjęciu tylko że 25% - tak samo było przed jego rejestracją.

P.S. W sklepiku info "25% inactive"... więc nie złapało refa Undecided

We "Friend" jest tylko mój login i że mam 1 geon a zebralem raz 10 G i odebrałem 1 G za dniówkę. Jak to jest zliczane?

Mam 11 G a nie ma mnie w "Miners" w rankingu mimo 11 G Wink

Co do friends - jest to taki sam ranking jak "Miners" więc zliczana jest ilość odwiedzonych geonów które są postawione przez Geon Team, daily rewards sie w to nie wlicza. Jeśli w kontaktach twojego tel są osoby które mają nasz appkę i odwiedzili chociaż jednego geona (postawionego przez Geon Team) to będą się tam wyświetlać. Co do refa, możemy to sprawdzić, podaj mi tylko twój nr tel. na prv.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 18-03-2019 10:34

Ok podam jak siądę na kompa swój i siostrzeńca nr na pw.
Fajna apka Smile


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Ryży - 21-03-2019 11:19

A mi nie zalicza gekonów.
Cały czas jest napis "STAY 30 SEC" etc i tak przy ostatniej próbie przez 5 min lipa


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 21-03-2019 13:22

(21-03-2019 11:19)Ryży napisał(a):  A mi nie zalicza gekonów.
Cały czas jest napis "STAY 30 SEC" etc i tak przy ostatniej próbie przez 5 min lipa

Taki problem może występować jak masz słaby zasięg neta lub słaby zasięg GPS. Dzieje ci się tak cały czas czy tylko czasami ?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Ryży - 21-03-2019 13:35

@[sliwa007]Jeszcze ani razu nie zaliczylo mi pkt. Cały czas mam full LTE


[Obrazek: Screenshot-20190321-133356.png]

I tak od 5 min