Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca (/Temat-Geon-Zarabiaj-odwiedzajac-miejsca-161310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 12-03-2019 11:06

(12-03-2019 09:14)xScigajx napisał(a):  Mam parę osób poleconych a nawet kilkanaście ale nie widzę jakieś zbytniej różnicy żeby coś się wydarzyło.
Można było by to jakoś lepiej przedstawić?

Program powinien działać kiedy ktoś z twoich znajomych zarejestruje się w aplikacji przez twojego linka. Jeśli tak się stanie powinieneś widzieć listę zaproszonych znajomych w twojej zakładce referral program. Odpowiedz na kilka pytań i spróbujemy zlokalizować problem.

Który screen pokazuje ci się jeśli wejdziesz w zakładkę referral program?

Taki?
[Obrazek: image.png][/url]

Czy taki?
[Obrazek: image.png][/url]

Czy nowi użytkownicy zarejestrowali się w aplikacji używając twojego linka?
Jaki masz system? Android czy iOS?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - xScigajx - 12-03-2019 13:28

(12-03-2019 11:06)sliwa007 napisał(a):  
(12-03-2019 09:14)xScigajx napisał(a):  Mam parę osób poleconych a nawet kilkanaście ale nie widzę jakieś zbytniej różnicy żeby coś się wydarzyło.
Można było by to jakoś lepiej przedstawić?

Program powinien działać kiedy ktoś z twoich znajomych zarejestruje się w aplikacji przez twojego linka. Jeśli tak się stanie powinieneś widzieć listę zaproszonych znajomych w twojej zakładce referral program. Odpowiedz na kilka pytań i spróbujemy zlokalizować problem.

Który screen pokazuje ci się jeśli wejdziesz w zakładkę referral program?

Taki?
[Obrazek: image.png][/url]

Czy taki?
[Obrazek: image.png][/url]

Czy nowi użytkownicy zarejestrowali się w aplikacji używając twojego linka?
Jaki masz system? Android czy iOS?
Tak wszyscy zarejestrowali się z mojego linku,mam androida i z obrazków pokazuje mi ten drugi.Wszystkie osoby jakie poleciła i cały czas 25% a chyba powino byc o wiele więcej.Można to jakoś sprawdzić?


Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - DonGrigori - 12-03-2019 14:51

Będziesz mieć 25% za każdą osobę. Ile osób tyle pojedynczych zniżek, one nie kumulują się.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KaRoLeK535 - 12-03-2019 15:50

Po dłuższym użytkowaniu dochodzę do wniosku że chyba nie ma to sensu u mnie w mieście są 3x geon plus = 15x3 = 45G i 1x "zwykły punkt" = 10G razem 55G i co dalej nie mam możliwości dojazdu do większej miejscowości więc lipa Rolleyes może gdyby można było co kilka dni znów zbierać geona miało by to większy sens ...


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - GeniusMOHA - 13-03-2019 03:49

To brzmi naprawdę ciekawie. Czy ktoś ma jakieś dowody wypłat na Pay Pal ?


Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - DonGrigori - 13-03-2019 07:05

Lider tego miesiąca zaliczył obecnie 99 punktów czyli minimum 990 Geonów. Jako jedyny może to wymienić na kasę, ale czy to zrobił? Mi jeszcze trochę brakuje. Choć robię to tylko przy okazji jakiejś wycieczki, więc bez spiny Smile


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 13-03-2019 08:02

Cytat:Będziesz mieć 25% za każdą osobę. Ile osób tyle pojedynczych zniżek, one nie kumulują się.
Dokładnie

Cytat:Po dłuższym użytkowaniu dochodzę do wniosku że chyba nie ma to sensu u mnie w mieście są 3x geon plus = 15x3 = 45G i 1x "zwykły punkt" = 10G razem 55G i co dalej nie mam możliwości dojazdu do większej miejscowości więc lipa Rolleyes może gdyby można było co kilka dni znów zbierać geona miało by to większy sens ...
Planujemy wdrożyć funkcję autouzupełniania geonów + możliwość ponownego odebrania cionów przez tego samego użytkownika po kilku dniach. Będę dawał znać jak ta opcja się pojawi.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - maxiu170 - 14-03-2019 21:00

Dzisiaj zebrane 130 Geonow. Będę obserwował jak aplikacja się rozwija. Czy program poleconych działa? Nie zaliczyło mi poleconego, nigdzie go nie widzę.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 15-03-2019 07:57

(14-03-2019 21:00)maxiu170 napisał(a):  Dzisiaj zebrane 130 Geonow. Będę obserwował jak aplikacja się rozwija. Czy program poleconych działa? Nie zaliczyło mi poleconego, nigdzie go nie widzę.

Powinien działać, jeśli osoba której poleciłeś appkę pobrała i zarejestrowała się przez twojego linka to powinieneś widzieć ją na liście (menu -> referral program)


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 15-03-2019 08:41

(10-03-2019 19:56)sliwa007 napisał(a):  
(09-03-2019 10:08)LityS napisał(a):  Z innej beczki pytanie; Czemu jest logowanie za pomocą numeru telefonu? Po rejestracji podobno przychodzi sms aktywujący konto i tu zasadnicze pytanie, czy aktywowanie konta (czyt. dodanie do waszej bazy) nie aktywuje jakiejkolwiek płatnej subskrypcji lub innych metod zobowiązującą zapłatę w przyszyszłości np. za świadczone usługi? Kolejne mniej istotnie pytanie czy podany numer jest udostępniany innym firmom w celach marketingowych, i mam na myśli tylko dzwonienia w sprawie ankiet lub w celach marketingowych?

Heja. Numer nie jest nikomu udostępniany i nikt nie będzie do ciebie dzwonił, zapisujemy go w bazie tylko po to aby identyfikować użytkownika. Absolutnie nie pobieramy żadnych opłat za logowanie, sms który przychodzi jest po to aby potwierdzić użytkownika jako właściciela numeru. Logowanie numerem telefonu jest między innymi po to aby uniknąć problemu tworzenia multikont przez użytkowników no i jest najbardziej przyjaznym logowaniem dla użytkownika ponieważ nie musisz pamiętać żadnej nazwy użytkownika, mail, hasła. Wystarczy że pamiętasz swój numer telefonu i podasz kod potwierdzający który przyjdzie ci sms-em.
Nr telefonu musi być z telefonu na którym jest apka?
Używam do dzwonienia Nokii z Windowsem więc apkę zainstalowałem na innym fonie ale on sms nie odbiera - karta Aero2...