Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca (/Temat-Geon-Zarabiaj-odwiedzajac-miejsca-161310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 15-05-2019 06:18

(11-05-2019 21:46)LityS napisał(a):  Genialny interfejs... grafika, czcionki genialnie skomponowane, jako web-developer jestem pod mocno pozytywnym wrażeniem. Początkowo byłem zniechęcony przez tą walidację telefoniczną (tak to ja co kilka miesięcy temu się o nią czepiłem Smile ) to w końcu ją zainstalowałem i za sam interfejs dam 5 gwiazdek Huh Huh Huh

Dzięki Smile


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - stx92 - 19-05-2019 22:06

ciekawa aplikacja za pokemonami sie znudzilo chodzenie x lat temu to moze teraz za pieniedzmi XD ma ktos jakies statystki ile srednio kilometrow trzeba zrobic zeby cos wyplacic?Big Grin


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - xScigajx - 26-05-2019 09:30

Własnie zlecilem swoja pierwszą wypłatę w wysokości 5$.A jaki jest oczekiwania na przelew?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Dannyk - 26-05-2019 10:37

Ja czekałem 2 dni Smile


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 26-05-2019 22:26

U mnie również 2 dni Big Grin :
- 2x 50$ i 1x 25$ Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Deyna - 28-05-2019 20:43

Przewertowałem temat ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. By zdobyć całość punktów trzeba np. spędzić 30 s. w jego zasięgu. Wiem, że jeżeli spędzimy mniej czasu to naliczy nam się adekwatna ilość coinów do czasu. I moje pytanie, czy można wrócić do tego miejsca i odebrać resztę coinów (np. kolejnego dnia) czy najzwyczajniej przepadają?

Tak swoją drogą, fajna aplikacja Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - wasda - 28-05-2019 21:15

czy tylko mi tak apka muli? tzn chodzi o naliczanie czasu b u mnie żeby odebrać minutowego geona muszę siedzieć 5-10 min zanim zegar naliczy minute a telefon mam w miare spoko


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - dominikstawniak - 28-05-2019 21:23

(28-05-2019 20:43)Deyna napisał(a):  Przewertowałem temat ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. By zdobyć całość punktów trzeba np. spędzić 30 s. w jego zasięgu. Wiem, że jeżeli spędzimy mniej czasu to naliczy nam się adekwatna ilość coinów do czasu. I moje pytanie, czy można wrócić do tego miejsca i odebrać resztę coinów (np. kolejnego dnia) czy najzwyczajniej przepadają?

Tak swoją drogą, fajna aplikacja Wink

Można odebrać resztę coinów, chyba że minie już dużo czasu i się dany geon zregeneruje, wtedy można odebrać nawet całość.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Dannyk - 29-05-2019 00:18

(28-05-2019 21:15)wasda napisał(a):  czy tylko mi tak apka muli? tzn chodzi o naliczanie czasu b u mnie żeby odebrać minutowego geona muszę siedzieć 5-10 min zanim zegar naliczy minute a telefon mam w miare spoko
Jakiś czas temu miałem podobnie - apka nie startowala z zegarem przez kilka minut. Pomógł reset do ustawień fabrycznych (oczywiście spowodowany innymi przesłankami)


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 29-05-2019 00:39

Mi raz pomogła aktualizacja apki. Są stosunkowo częste, warto sprawdzać.