Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca (/Temat-Geon-Zarabiaj-odwiedzajac-miejsca-161310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - maxiu170 - 06-05-2019 18:15

Możesz próbować wygrać konkursy


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Calisthenics - 06-05-2019 18:55

No tak, czyli dla typowego randoma stawienie swojego geona mija się z celem, zgadza się?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 06-05-2019 19:58

Co ma Ci się zgadzać lub nie? Skąd ktoś ma wiedzieć czy Ci się uda wygrać konkurs? Wink Osób jest coraz więcej, geonów też, z dnia na dzień jest coraz trudniej jak chodzi o konkurencję w konkursach - to masz pewne.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Calisthenics - 06-05-2019 20:09

Chodzi mi o koszt postawienia takiego geona, czy on się w jakiś sposób zwraca, czy po prostu służy do pozyskania ruchu w jakimś konkretnym miejscu?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 06-05-2019 20:34

Nic się nie zwraca. Doładujesz geona i tyle. Nie wygrasz to nie wygrasz. Jak ma Ci się zwracać? Stawiasz go by ludzi ściągać w dane miejsce. To nie apka do zarabiania stricte tylko reklamowa z możliwością zarobku. Nic Ci się nie musi zwracać. Inwestujesz i tracisz albo wygrywasz z konkurencją.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Calisthenics - 06-05-2019 20:40

O taką odpowiedź mi chodziło, dziękuje bardzo. Zawsze można wsiąść na rower i trochę się w to pobawić.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 06-05-2019 20:45

No dokładnie. Ktoś z Krk pisał że na rowerze opędzlował miasto i na dużą wypłatę zebrał Smile Także zależy kto co lubi Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 07-05-2019 23:09

(06-05-2019 20:45)rachman napisał(a):  No dokładnie. Ktoś z Krk pisał że na rowerze opędzlował miasto i na dużą wypłatę zebrał Smile Także zależy kto co lubi Wink

Rachman to ja pisałem, owszem da się, w weekendy robiłem wypady 10 godzinne, ale jak się chce to się da, ja już z aplikacji wypłaciłem 478,48zł przez 2 miesiące Big Grin


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 08-05-2019 00:01

O tak pamiętam, to Ty Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - LityS - 11-05-2019 21:46

Genialny interfejs... grafika, czcionki genialnie skomponowane, jako web-developer jestem pod mocno pozytywnym wrażeniem. Początkowo byłem zniechęcony przez tą walidację telefoniczną (tak to ja co kilka miesięcy temu się o nią czepiłem Smile ) to w końcu ją zainstalowałem i za sam interfejs dam 5 gwiazdek Huh Huh Huh