Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca (/Temat-Geon-Zarabiaj-odwiedzajac-miejsca-161310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 18-04-2019 13:59

To bardziej funkcja dla firm które raczej nie będą biegać po mieście tylko wygodnie kupią je i będą czekać na klientów (czyli tych co zbierają) w swoich lokalizacjach.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 18-04-2019 16:19

(18-04-2019 13:59)sliwa007 napisał(a):  To bardziej funkcja dla firm które raczej nie będą biegać po mieście tylko wygodnie kupią je i będą czekać na klientów (czyli tych co zbierają) w swoich lokalizacjach.

Okej rozumiem Wink


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - xScigajx - 21-04-2019 13:16

Czy dobrze zauważyłem że punkty już zdobyte lub miejsca są znowu dostępne?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 21-04-2019 15:18

Mają określony termin odnowienia. Patrz opisy.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 05-05-2019 12:44

kolejna wypłata zlecona Big Grin 75$!


Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - patrolpxd - 05-05-2019 15:59

"zbyt dużo prób. Spróbuj ponownie później" Spotkał się ktos z takim błędem? Ani ja ani znajomy nie możemy na jednym z punktów odebrać Geonow :/

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 05-05-2019 16:29

(05-05-2019 15:59)patrolpxd napisał(a):  "zbyt dużo prób. Spróbuj ponownie później" Spotkał się ktos z takim błędem? Ani ja ani znajomy nie możemy na jednym z punktów odebrać Geonow :/

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Miałem kilka takich zgłoszenń od poleconych. Przez to nie osiągnąłem pierwszego miejsca w konkursie, a mogłem 2 pierwsze zająć pokerface bo mniej więcej tyle osób dało mi cynk o błędzie ile mi brakowało Wink Zgłaszałem na innym forum komuś z ekipy ale nie odpisała ta osoba.

Jeden błąd mi pisali znajomi, że nie mogli odebrać mojego geonka, a drugi ktoś próbował przenieść apkę na inny fon czy coś takiego i nie mógł nawet się już zalogować, próbował na inny numer i też pupa. Nie wiem co tam dokładnie robili ale jakieś bloki czy zabezpieczenia przed kombinowaniem może są zbyt restrykcyjne i blokuje czasem nie tych co trzeba?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 06-05-2019 07:03

Siema.
Wczoraj mieliśmy problemy techniczne więc problem z geominingiem faktycznie mógł występować. Jesteśmy w trakcie rozwiązywania problemu. @rachman, mógłbyś dać linka do miejsca w którym pytałeś o problemy ?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - rachman - 06-05-2019 12:07

@sliwa007 podeślę pod wieczór jak będę na kompie na pw bo to konkurencyjne forum.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Calisthenics - 06-05-2019 17:46

A jeżeli nie jestem żądną firmą, która chce ściągnąć ludzi w dane miejsce w celu pozyskania klientów, to jest sens stawiania takiego geona czy raczej opłaca się je tylko zbierać i od razu odbierać jakieś nagrody/pieniądze?