Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca (/Temat-Geon-Zarabiaj-odwiedzajac-miejsca-161310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 04-04-2019 16:21

(04-04-2019 10:23)maxiu170 napisał(a):  Ja śmigam jak coś po miejscowości Dobrodzień, Pow. Oleski, Woj. Opolskie. Dzisiaj przyjechał rowerek więc wieczorkiem śmigam go poskręcać i w trasę Big Grin Zaproszę kompanów do aplikacji przy okazji i może dozbieram dziś do progu minimalnego Big Grin

Utworzyłem Geonka Big Grin będzie aktywny do godziny 20/22 Big Grin chyba że potrzebujesz więcej czasu to napisz priv Wink

Mój Geon: ThisIsSpartaFree


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - maxiu170 - 04-04-2019 21:05

Geon zdobyty, polecam tego Allegrowicza Big Grin Big Grin


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 04-04-2019 23:48

Jeśli ktoś chciałby jeszcze zarobić kilka Geonków nie ruszając się z miejsca, to pisać DO MNIE NA PRIV
-Miejscowość (województwo, i jakie mniejsze miasto, albo obok jakiego jest ta miejscowość) Wink
-W jakich godzinach będziesz Geominował Wink

Mój Geon: ThisIsSpartaFree (obrazek Achilles'a)

Pozdrawiam i cieszę się, że jesteście zadowoleni Big Grin !


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - maxiu170 - 07-04-2019 20:36

Dzisiaj fajny wypad ze znajomymi, 60 Geonów wpadło, piwko (bezalkoholowe oczywiście) wypite Big Grin


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 07-04-2019 20:55

(07-04-2019 20:36)maxiu170 napisał(a):  Dzisiaj fajny wypad ze znajomymi, 60 Geonów wpadło, piwko (bezalkoholowe oczywiście) wypite Big Grin

Maxiu nie szalej tak, bo zapomnisz ile geonów zebrałeś hahaha Lol


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 09-04-2019 08:56

50$ doszło Big Grin


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - maxiu170 - 09-04-2019 09:28

Gratuluję !!


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - wojtekmi12 - 13-04-2019 20:27

Może coś na Człuchów (pomorskie)Smile?


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - sliwa007 - 18-04-2019 09:42

Heja wszystkim.
Uruchomiliśmy właśnie funkcjonalność kupowania coinów. Jeśli ktoś z was lub waszych znajomych ma jakąś restaurację, bar, pub lub jakikolwiek inny biznes do którego chce tanio przyciągać klientów to ta opcja jest właśnie dla niego. Wielkim plusem jest to że właściciel ustala ile coinów chce przekazać komuś kto przyjdzie na miejsce i płaci tylko i wyłącznie za osobę która przybyła do jego lokalizacji. Dajcie znać jak wam się podoba taka opcja.


RE: Geon - Zarabiaj odwiedzając miejsca - KeaDyLee - 18-04-2019 13:49

(18-04-2019 09:42)sliwa007 napisał(a):  Heja wszystkim.
Uruchomiliśmy właśnie funkcjonalność kupowania coinów. Jeśli ktoś z was lub waszych znajomych ma jakąś restaurację, bar, pub lub jakikolwiek inny biznes do którego chce tanio przyciągać klientów to ta opcja jest właśnie dla niego. Wielkim plusem jest to że właściciel ustala ile coinów chce przekazać komuś kto przyjdzie na miejsce i płaci tylko i wyłącznie za osobę która przybyła do jego lokalizacji. Dajcie znać jak wam się podoba taka opcja.

Myślę, że cena mogłaby być troszkę niższa, bo już bardziej się opłaca zebrać samemu geonki Wink