Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB grupa - czy w jakiś sposób można usunąć stare posty w grupie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB grupa - czy w jakiś sposób można usunąć stare posty w grupie? (/Temat-FB-grupa-czy-w-jakis-sposob-mozna-usunac-stare-posty-w-grupie-161308)



FB grupa - czy w jakiś sposób można usunąć stare posty w grupie? - artzarab - 26-02-2019 08:03

Jak w temacie.
Czy znacie jakąś bezpieczną opcję lub narzędzie, aby usunąć z grupy wszystkie posty? (np. od konkretnej daty). W grupie posty dodają wszyscy grupowicze.
Będę wdzięczny za porady (znalazłem taką wtyczkę ale ona podobno działa jedynie na profilu).


RE: FB grupa - czy w jakiś sposób można usunąć stare posty w grupie? - Hopekk94 - 26-02-2019 14:41

Przydalo by sie... kilka mies temu zaouscilen gruoe i mam z 1k postow od sierpnia wstecz do kasacji lub usuniecia... a posty muszerecznie akceptowac bo juz tego nie zmienie...


RE: FB grupa - czy w jakiś sposób można usunąć stare posty w grupie? - artzarab - 27-02-2019 09:47

U mnie grupa jest od 2015 roku, ale chcę zmienić jej temat (drastycznie) i szkoda aby były tam posty w innym temacie (trochę potrwa aż się pochowają w historii). A nie wyobraża, sobie ręcznie tego kasować Rolleyes dziennie dodawanych jest około 100 nowych Cool
Ale coś mi się wydaje że takowego narzędzia niestety nie ma beka


RE: FB grupa - czy w jakiś sposób można usunąć stare posty w grupie? - dangos35 - 04-03-2019 10:36

Może dobrym rozwiązaniem będzie napisać wiadomość do administratorów facebooka bo chyba innej możliwości niż ręcznie nie ma.