Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum (/Temat-Paidtovisit-net-Nowa-strona-od-wlasciciela-beermoneyforum-161298)

Strony: 1 2


Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - AssenCreated - 25-02-2019 17:30

Witajcie,

Strona, należąca do zaufanego właściciela zagranicznego forum oferującego bezpieczny zarobek pieniędzy.


Reflink : https://paidtovisit.net/?ref=3559 ( Dziękuję Smile )

Zwykły : https://paidtovisit.net/

A teraz przejdźmy do rzeczy ... co oferuje strona ?
- Bonus za rejestrację! 0.10$ + 100 złotych monet!
- Za odwiedzanie stron dostajemy monety 4000 coinsów = 1 $
- Strona wypłaca w Paypall i Payeer, minimalna wypłata to 2 $, trwa 24h
- Za każdego zaproszonego aktywnego znajomego otrzymasz :
100 coinsów oraz 0.05 $ ( VIP otrzymuje 200 coinsów oraz 0.10 $ )
- Codzienne koło fortuny za 100 coinsów daje nam możliwość wygrania 300 złotych monet, 0.10 $, bądź uzyskania statusu VIP.
- Biorąc udział w loterii można zgarniać duże nagrody.
- Codzienne zadania typu ankiety, prace w zamian za coinsy.
- Kupony, za które otrzymamy darmowe złote monety!
- Codzienne nagrody i bonusy za bycie aktywnym

Co posiada konto zwykłe a co VIP?
[Obrazek: vip.png]

Moja opinia : Strona być może kogoś zainteresuje, ja osobiście planuje zakupić status vip, gdyż wierzę w rzetelność właściciela zagranicznego forum. Bardzo podoba mi się opcja autosurf, dla użytkownika premium, gdyż ma ona w swojej ofercie auto-surf, i nie tylko. Zobaczymy co z tego będzie ... Pozdrawiam Smile


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - buciu52 - 25-02-2019 19:54

Ile dziennie około daje Ci się zarobić?


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - AssenCreated - 25-02-2019 20:13

@buciu52 O stronie wiem dopiero dzisiaj, już dzisiaj kupuje status Vip. Z zarobkami sie zobaczy .. ale ciekawie sie zapowiada.


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - korlim - 25-02-2019 20:40

poszło z refa Wink


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - Folari - 25-02-2019 21:25

Jak Ci to chociaż wypłaci te 2$ to daj informację w temacie.


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - buciu52 - 25-02-2019 22:19

Jakoś mnie ta strona nie przekonuje, ale dołączyłem z refa, szybciej dozbierasz do wypłaty i się dowiemy czy wypłacalne Big Grin A tak przy okazji - Zakrecilem kołem fortuny, wygrałem niby dzień vipa a dostałem 0.10$ a konto nadal basic Lol


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - AssenCreated - 26-02-2019 18:47

Dzięki Smile Jak coś to będe informował w miarę możliwości.


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - Joker7777 - 27-02-2019 07:25

No to ile zarobiłeś wczoraj ? I ile miałeś ofert z premiom ?


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - mololell - 01-03-2019 20:49

I jak z ofertami? Bym się zarejestrował z refa i kupił premium tylko jak ma się okazać że jest 100 ofert i będę w plecy...


RE: Paidtovisit.net - Nowa strona od właściciela beermoneyforum - korlim - 01-03-2019 22:56

jak wypłacisz daj znać to też kupie premium