Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba (/Temat-Cel-na-2019-dniowka-przekraczajaca-wartosc-kebaba-161294)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - adamcio99922 - 01-04-2019 06:44

Zobaczysz co Google zaindeksowalo i czy w ogóle zaindeksowalo Twoja stronę


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - suchy. - 01-04-2019 06:58

Sprawdziłem, po wpisaniu strona się wyświetliła. W takim razie wszystko jest okej?


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - adamcio99922 - 01-04-2019 11:09

No to google ją zna - nie masz się czym przejmować Smile Tylko działać dalej! Jerk2


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - suchy. - 07-04-2019 22:22

I koniec kolejnego tygodnia..

Co się działo?

Linkowałem systematycznie, wlatywały jakieś próby optymalizacji. W końcu zobaczyłem pierwsze efekty mojej pracy, która jak dotąd wydawała się syzyfowa. Strona skacze po różnych pozycjach pod kilkoma słowami kluczowymi, pojawiają się pierwsze wejścia z wyszukiwarki. Mimo, że strona jeszcze nie zarabia - bo ruch jest minimalny - cieszę się, bo coś się dzieję i wiem, że z czasem przyjdą i zarobki. Zrealizowałem również pomysł, który od dłuższego czasu siedział mi w głowie, pomysł odnośnie filmików. Czasochłonny, ale już wiem że się opłacił, świetnie konwertuje Smile

Ile zarobiłem?

OGAds - 3.09$
Jest to najlepszy jak do tej pory tydzień. Ruch idzie w górę, konwersje też. Pod względem zarobku nie jest to mój najlepszy wynik, ale zważając, że przy rekordzie zwyczajnie wpadł lead za prawie 2$ - ten tydzień zdecydowanie go przebija.

Jakie plany na następny tydzień?

- od jutra pełną parą uporządkowywać plan dnia - mam na to dużo czasu - zaczynają się strajki, więc myślę że przynajmniej tydzień wolnego od szkoły wleci Jerk2
- kontynuować linkowanie i obserwować jego skuteczność
- zrobić filmiki do 2-3 nisz za pomocą nowego sposobu (jest autorski i w porównaniu do reszty świetnie konwertuje)

Postanowiłem również stawiać sobie małe cele, które na pewno będą pomocne - chcę dobić jak najszybciej 50$ na OGAds i w końcu wypłacić pieniążki, aby móc ruszyć na większą skalę.

CELE:
Do końca kwietnia dobić dniówki wynoszącej 1$
^wiem, że to ponad dwukrotność moich dotychczasowych średnich dniówek, ale mam nadzieję, że taki cel zmotywuje mnie do zagęszczania ruchów Jerk2
Dobicie 50$ do wypłaty na OGAds. Aktualny stan: 13.43/50$

To już chyba wszystko.. więc do niedzieli, peace out! Big Grin


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - suchy. - 14-04-2019 22:33

Niedziela właśnie się kończy, nadszedł czas na podsumowanie!

Co zrobiłem?

Systematycznie linkuję, wzoruję się na poradniku Vasakiego. Stronę wciąż rzuca po pozycjach, dziś pod większością keywordów wywaliło na >200. Zostały tylko dwa, które prezentują się tak:
[Obrazek: screen.png]
Zrobiłem tylko jeden filmik, wyszedł świetnie - oryginalny, wiarygodny, drugiego takiego nie znalazłem. Ale pojawił się problem z wybiciem go, jest zbyt duża konkurencja. Póki co szukam portalu który oferuje wyświetlenia w przystępnej cenie. Nie chcę odpuszczać, bo wybicie go może okazać się strzałem w dziesiątkę, tak jak było z poprzednim. Plan dnia ogarnąłem i wszystko wraca do normy.

Ile zarobiłem?

OGAds - 6.89$
Kolejny tydzień bije na głowę poprzedni - najlepszy jak do tej pory Big Grin Kwietniowy cel się zbliża!

Jakie plany na kolejny tydzień?
- linkować sobie na spokojnie
- próbować wybić filmik, najprawdopodobniej spróbuję z YTMonsterem
- jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, zrobić kolejne wideo

CELE:
Dobić do końca kwietnia dniówki wynoszącej 1$ - jest coraz bliżej Cool
Zarobić 50$ do wypłaty na OGAds. Aktualny stan: 20.32/50$

A teraz idę świętować w najlepsze, strajki dalej trwają Jerk2 Peace out! Big Grin


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - suchy. - 21-04-2019 22:50

Czas na podsumowanie!

CO ZROBIŁEM?

Stronę linkuję na spokojnie, ostatnio wpada z niej ciut więcej leadów, a pod jednym słowem kluczowym nawet wskoczyła na trzecią pozycję Big Grin Filmik o którym wspominałem ostatnio udało mi się wyboostować na tyle, żeby coś wpadało z niego codziennie.

JAK DOLARKI? Jerk2

OGAds - 7.58$
Jeśli kolejny tydzień utrzyma się na takim poziomie to cel kwietniowy mogę uznać za zrealizowany Cool

JAKIE PLANY?

- zmontować filmy do nowych nisz, które mam już nagrane
- dalej linkować systematycznie
- próbować wybijać filmiki do większych nisz, bo powoli mi to wychodzi
- nie dać się ponieść melanżowi, bo jednak pogoda kusi dobrym plenerkiem Jerk2

Cele:

Dobić do końca kwietnia dniówki wynoszącej 1$ - póki co wystarczy utrzymać obecny stan Cool
Zarobić 50$ do wypłaty na OGAds. Aktualny stan: 28.53/50$

To by było na tyle, peace out! Big Grin


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - suchy. - 28-04-2019 21:46

Podsumowując ubiegły tydzień

CO ZROBIŁEM?
Linkowałem stronę, coraz więcej wyświetleń pochodziło z wyszukiwarki, ale napotkał mnie problem. Mianowicie nie mam czym zapłacić za hosting, więc muszę powiedzieć jej papa facepalm Był to tragiczny tydzień, na topie został mi tylko jeden filmik, resztę gdzieś rzuciło, a co za tym idzie, liczba leadów drastycznie spadła. Skończyłem tylko jeden filmik, za to baardzo dopracowany, w najdrobniejszych szczegółach. Mam nadzieję, że się to opłaci i zaowocuje jeszcze lepszą konwersją.

ILE ZAROBIŁEM?
OGAds - 3.67$
Słabiej niż ostatnio, ale takie wahania zapewne są nieuniknione.

JAKI MAM PLAN?
- pobawić się wyżej wymienionym filmikiem, spróbować go wybić
- robić kolejne, jeśli z tym wyjdzie, bo póki co nie mam żadnej alternatywy i chcę zarobić na wypłatę

Cele:

Dobić do końca kwietnia dniówki wynoszącej 1$ - ten tydzień pokrzyżował plan, nie udało się. Ale będę próbował dalej dojść do takiej dniówki, bo myślę, że to tylko kwestia czasu.
Zarobić 50$ do wypłaty na OGAds. Aktualny stan: 32.20/50$

To na tyle, peace out! Big Grin


Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - tomek7912 - 29-04-2019 08:07

Strona jest pod PL, czy global?

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - suchy. - 29-04-2019 10:50

Cytat:Strona jest pod PL, czy global?

Jest, a raczej była pod PL, chociaż spora część leadów pochodziła również spoza Polski


RE: Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba - suchy. - 05-05-2019 22:14

Koniec tygodnia, tym razem lipa.

Co zrobiłem?

Wykonałem sobie szablon do nowych filmów, żebym mógł je robić dużo szybciej. Nie zdążyłem jednak zuploadować niczego. Mój system powiedział mi "papa" z zaskoczenia i mimo usilnych prób nie udało mi się uratować danych. Utraciłem na dobrą sprawę wszystko, ale najbardziej szkoda mi dwóch szablonów. Nie obyło się też bez banów czy zdjętych filmów na youtube. No ale cóż, zdarza się, a komputer właśnie naprawiłem, więc jutro zaczynam upload oraz tworzenie szablonu od nowa.

Ile zarobiłem?

OGAds - 7.84$
Moja główna nisza chyba wygasa, a do tego dochodzą bany.. facepalm
Właśnie podczas pisania tego wpadł sobie lead za 5.60$ Jerk2 Nie mówię nie, poprawił mi humor, ale nie licząc go jest masakra.

Co chcę zrobić?

- wypompować z głównej niszy ile się da, więc zasypać ją filmikami
- stworzyć na nowo szablon, może nawet tym razem wyjdzie lepiej
- pisać teksty na nową stronę, tym razem postawię na coś w stylu bloga, a powstanie on dopiero po wypłacie z OGAds
- zrobione szablony lepiej zabezpieczać przed takimi wydarzeniami jak w tym tygodniu, aby znów ich nie utracić

Cele:

W tej chwili nie chcę skupiać się na regularności dochodu, bo przy filmikach są mega wahania, w jeden dzień może być 15 konwersji, a w drugi 1. Byle do wypłaty! 40.04/50$

To już wszystko, peace out! Big Grin