Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Yoast SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z Yoast SEO (/Temat-Problem-z-Yoast-SEO-161292)



Problem z Yoast SEO - precell - 24-02-2019 20:27

Witam,

Nadszedł czas kiedy to ja mam problem z WP, a konkretnie z Yoast SEO.
Parę dni temu postawiłem nową stronę, generalnie wszystko hula, poza jednym.

Wyparowały mi ustawienia z powyższej wtyczki na stronach, tagach i kategoriach. Teraz wygląda to tak:

[Obrazek: yoast.jpg]

We wpisach, niestandardowych wpisach i tagach problematyczne ustawienia działają.

Pierwszy raz spotykam się z takim problemem. Zapewne nie jest to wina adblocka, mam wyłączonego.


RE: Problem z Yoast SEO - Mikey - 24-02-2019 20:53

Na grupie SEO na Facebooku ktoś ostatnio miał podobny problem i wtedy dotyczyło to wersji Yoasta, jedna z wersji (z tego co pamiętam) miała ten problem po wejściu Gutenberga. Z jakiej wersji Yoasta korzystasz?

//edit
Sprawdź czy nie gryzie się z inną wtyczką, np. wyłączając na chwile inne.


RE: Problem z Yoast SEO - precell - 24-02-2019 20:58

Zawsze korzystam z najnowszej, dostępnej wersji jakiejkolwiek wtyczki. Na innych stronach śmiga, a tu pupa. Aha korzystam na wszystkich stronach z classic editor.

Edyta:

To sprawdziłem na początku ;-)

Znalazłem problem, to moja własna prywatna wtyczka narobiła zamieszania ;-)

Także @[Mikey] miałeś rację :-)

Temat można z archiwizować.


Problem z Yoast SEO - Klin - 24-02-2019 23:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.