Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można wypłacić z konta skrill na konto revolut? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Czy można wypłacić z konta skrill na konto revolut? (/Temat-Czy-mozna-wyplacic-z-konta-skrill-na-konto-revolut-161260)



Czy można wypłacić z konta skrill na konto revolut? - monika.duszek - 22-02-2019 16:03

Witam serdecznie.
Mam pytanie odnośnie skrilla oraz revolut.
na Skrillu posiadam duże ilości Euro. Wymiana z innymi użytkownikami nie będzie dla mnie korzystna, gdyż strata jaką mogę mieć (10%) to jest zdecydowanie zbyt dużo. Założyłam konto revolut i teraz mam problem z dodaniem tego konta do skrilla przy "wypłata na konto bankowe". Domyślnie wybrałam, że bank znajduje się w UK (IBAN rozpoczynający się GB). Po wpisaniu BIC niestety jest informacja, że BIC jest nie poprawny.
czy jest jakaś opcja wypłaty ze skrilla na konto bankowe (jedynie 5,5 euro prowizji) revolut? z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam


RE: Czy można wypłacić z konta skrill na konto revolut? - domi11997 - 22-02-2019 16:19

Jak masz fizyczna karte do skrilla, to wtedy ja dodajesz do konta revolut.

Edit:
Moznaby jeszcze sprobowac podpiac wirtualna karte ze skrilla,ale nie probowalen

jak nie.masz fizycznej karty, i dane na obu kontach sa takie same to sprobuj dodac te wirtualna karte do revolut i potem te konto zasil z karty skrill


RE: Czy można wypłacić z konta skrill na konto revolut? - MasterBlaster - 22-02-2019 16:27

Jakiś czas temu mi z wirtualną przeszło Wink


RE: Czy można wypłacić z konta skrill na konto revolut? - Ropsont - 22-02-2019 20:00

Ja korzystam z fizycznej karty i jest to doskonała opcja wymiany ze Skrilla na Revoult. Wirtualnej nie próbowałem ale tak czy inaczej opcja świetna bo Revoult nie pobiera od tego prowizji (W drugą stronę jak chcę zasilić Skrilla kartą Revo, to już Skrill tę prowizję pobiera). Z kontem może Ci nie przejść bo Revo niby uzyskał status banku ostatnimi czasy ale.... w mojej opinii takim serio bankiem nie jest. Przynajmniej narazie. Tak czy inaczej Revoult to moim zdaniem obecnie najlepszy procesor do wszystkiego.

P.S. Je**ć PayPala!


RE: Czy można wypłacić z konta skrill na konto revolut? - monika.duszek - 01-03-2019 10:38

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Karta wirtualna ze skrilla działa tak jak należy. Brak prowizji, ogólnie super.

Dzisiaj mam jednak inny problem. Potrzebuje koniecznie dzisiaj wypłacić pieniądze z konta revolut a moja karta jest nadal w drodze.
W tym celu podpięłam ją pod google pay. Niby działa. Wczoraj zapłaciłam nią za pizzę używając terminala więc wszystko teoretycznie działa. Problem jedynie w tym, że w przypadku wypłaty zbliżeniowo (moja kartą ING zainstalowana w google pay zbliżeniowo działa idealnie) jest error przy odczycie karty.
Jakieś sugestie jak mogę to naprawić? Potrzebuję mieć dzisiaj gotówkę, mam konto premium na revolut. Nawet jeśli zlecę wypłatę na swoje konto bankowe to dzisiaj już ona zapewnie nie dojdzie choć nazywają ją wypłatą "turbo"...
Będę wdzięczna za sugestie. W ostateczności użyje kantoru z forum ale jednak prowizja jaką w nich zostawię mnie przeraża.
Jakieś pomysły jak wypłacić pieniądze z konta revolut bez posiadania karty fizycznej?


RE: Czy można wypłacić z konta skrill na konto revolut? - marmal - 01-03-2019 22:36

Ja bym próbował znaleźć w swoim otoczeniu jakąś zaufaną osobę z Revolutem. Dalej przesłać tej osobie pieniądze (z Revoluta do Revoluta trwa to mniej niż sekundę) i poprosić o wypłatę o gotówki.