Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprawdzić czy jest domena ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Jak sprawdzić czy jest domena ? (/Temat-Jak-sprawdzic-czy-jest-domena-161234)



Jak sprawdzić czy jest domena ? - toudi - 21-02-2019 13:06

Witam,

Potrzebuje strona na której mogę sprawdzić właściciela domeny .com .
W Polsce można sprawdzić domeny .pl na stronie krajowym rejestrze domen. Czy ktoś może mi polecić stronę gdzie mogę sprawdzić domenę .com ?


RE: Jak sprawdzić czy jest domena ? - twardy - 21-02-2019 13:12

https://www.whois.com ?


RE: Jak sprawdzić czy jest domena ? - toudi - 21-02-2019 16:37

@twardy

Niestety na tej stronie nie można sprawdzić tych danych.


RE: Jak sprawdzić czy jest domena ? - dom3lek - 21-02-2019 16:44

(21-02-2019 16:37)toudi napisał(a):  @twardy

Niestety na tej stronie nie można sprawdzić tych danych.

Bo jak ktoś wykupi usługę ukrycia danych to nie zobaczysz jego danych a dane firmy, w której zarejestrował domenę.


RE: Jak sprawdzić czy jest domena ? - toudi - 21-02-2019 18:32

@dom3l3k

Mam też jedną domenę na .com nie kupiłem opcji ukrywania danych a i tak nie widzę swoich danych. Problem leży gdzie w tym, że ta strona nie pokazuje danych klienta.


RE: Jak sprawdzić czy jest domena ? - dom3lek - 21-02-2019 18:42

(21-02-2019 18:32)toudi napisał(a):  @dom3l3k

Mam też jedną domenę na .com nie kupiłem opcji ukrywania danych a i tak nie widzę swoich danych. Problem leży gdzie w tym, że ta strona nie pokazuje danych klienta.

No to może serwis w którym rejestrowałeś domenę dba o dobro klientów i ukrywa twoje dane?

Ja bym się na twoim miejscu cieszył. Smile


RE: Jak sprawdzić czy jest domena ? - rachman - 21-02-2019 18:50

Nie kupiłeś ukrywania ale może mają w ofercie domyślne ukrywanie. Sprawdź


RE: Jak sprawdzić czy jest domena ? - GrzegorzAnkieter - 21-02-2019 21:30

Po wejściu w życie przepisów RODO wielu rejestratorów przestało uwidaczniać dane abonentów domen, zwłaszcza wtedy gdy są nimi osoby fizyczne.