Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dailyfreedomchallenge - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: dailyfreedomchallenge (/Temat-dailyfreedomchallenge-161204)

Strony: 1 2


dailyfreedomchallenge - korlim - 18-02-2019 20:41

Wpłata: coin payment(BTC paypal)

Wypłata min 10$

min inwestycyjne 0.20$ nie jest to dużo więc spróbowałem będę pisał na bieżąco jak postępy

to znalazłem na głównej stronie i podobne rzeczy usłyszałem od sponsora:

Każdy może dołączyć
Bezrobotni, emeryci, studenci, ludzie potrzebujący dodatkowego dochodu, potrzeb finansowych, który chce zarobić bitcoin.

Szybki i prosty
Nasza matryca 2x2 Follow me pozwoli Ci szybko wejść i wyjść. Wystarczy, że zaprosisz 2 osoby i pomożemy im uzyskać 2, to się przetasuje.

Speedy Donations
Przy niskim koszcie 0,20 USD wiele osób dołączy do naszego programu, a otrzymasz darowizny w krótkim czasie.

Wyjść z długu
Naszą misją jest pomagać ludziom wyjść z długów. Właśnie dlatego rozpoczynamy od bardzo niskiego kosztu, który pozwala na łatwe korzystanie z naszego systemu.

Najlepszy lider branży
Dzięki naszemu planowi wielu liderów dołącza do naszego programu i uzupełnia ich zespoły. Dlatego powinieneś dołączyć do nas i zacząć już teraz.

Wsparcie online 24/7
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

REF LINK: https://www.dailyfreedomchallenge.com/join.php?r=korlim

CZYSTY: https://www.dailyfreedomchallenge.com


RE: dailyfreedomchallenge - RockShox - 19-02-2019 18:39

Jakich zwrotów % miesięcznie możemy się spodziewać ?


RE: dailyfreedomchallenge - korlim - 20-02-2019 21:11

doczytałem, że trzeba wprowadzić 2 osoby które wpłacą min 0.20 żeby zarabiać bonus
i narazie mam tylko 1 aktywnego użytkownika w więc nie powiem niestety

''Każdego dnia otrzymujesz naliczania - zysk z którego nabywasz kolejne pozycje i itd. Trzeba zaprosić tylko 2 - aktywnie osoby... Projekt jest całkowicie zautomatyzowany i działa na zasadzie Darowizn'' to usłyszałem od ,,promotorów``


RE: dailyfreedomchallenge - kniew - 20-02-2019 22:04

Piramida, której misją jest pomoc ludziom w wychodzeniu z długów. Paranoja Big Grin


RE: dailyfreedomchallenge - korlim - 20-02-2019 22:31

będę miał 2 aktywne osoby pod soba to dam znać jak to wygląda bo jak nie trzeba nic robić więcej i dostaje się kasę codziennie to warto jeśli trzeba dalej polecać to szkoda zachodu Wink


RE: dailyfreedomchallenge - drought - 22-02-2019 14:40

wypłaca? Big Grin


RE: dailyfreedomchallenge - korlim - 22-02-2019 15:36

słyszałem, że tak od sponsora i naganiaczy
a sam dopiero testuje inwestycja jest nie wielka więc zobaczę mam narazie 0.30$ i 2 aktywne osoby więc powinienem dostać już codziennie bonus jutro dam znać


RE: dailyfreedomchallenge - zenonzelei - 03-03-2019 14:23

i jak dalsze efekty?


RE: dailyfreedomchallenge - korlim - 03-03-2019 14:27

mam 13 poleconych, i i kupiłem pare matryc ogólnie zarobiłem z 3$ ale w balansie mam 1.2 bo reszta poszła na matryce i PIF aby zamknąć matryce
Chcę sprawdzić czy jak zamknę wszystkie na 1 poziomie to poleceni będą generowani na poziom 2 czy nie ( bo słysząłem że trzeba ciągle dokupować i to system przydziela losowo)

Dlaczego to takie istotne ? Bo zysk na 1 poziomie to 0.10$ od poleconego a na 2 już 0.20$


RE: dailyfreedomchallenge - zenonzelei - 03-03-2019 19:41

jednej rzeczy nie moge zalapac: czy bez poleconych jest z tego jakikolwiek zysk?