Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym (/Temat-Jak-wstawic-caly-link-na-czaterii-na-czacie-glownym-161202)



Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - skylones - 18-02-2019 19:09

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik, jak wstawić cały link na czaterii (na czacie głównym)
2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedaż poradnik, w którym jest opisane, jak wstawić link na czaterii, czyli czacie internetowym. Gdy chcemy wpisać nazwę jakiejś strony na czacie głównym, wyskakuje informacja, że nie możemy tego zrobić. Jednakże odkryłem sposób na ominięcie tego.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : pw
5.Cena : 3PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal


RE: Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - Majka - 19-02-2019 18:45

Witam. Nie wiem czy można nazwać to poradnikiem ale na pewno dobrym sposobem wstawienia linku na czaterii. Sposób jak to zrobić opisany jest na pół strony prostym językiem. Po przeczytaniu "poradnika" po 3 minutach udało mi się wstawić link Idea więc działa! Jak długo będzie działało... tego nikt nie wie. Link nie jest klikalny. Pomysł dobry, cena równa jednemu browarkowi - temat akceptuję!


RE: Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - buciu52 - 19-02-2019 21:54

Pewnie jakiś trick z czcionką? Kiedyś na asku kombinowałem z wysyłaniem linków, które tak na prawdę nie były linkami Lol Ale nie pamiętam już jak kombinowałem, postawię Ci piwko. Napisałem na Priv Big Grin


RE: Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - rezix444 - 06-03-2019 19:44

Czy prócz linków można wklejać zwykły tekst?


RE: Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - buciu52 - 06-03-2019 22:32

Chcesz wklejac tekst? Najwygodniej będzie na telefonie. Napisz jedną literkę, kliknij w nią aby wyświetlić opcje (zaznacz wszystko, kopiuj, wklej, szukaj itp) i po prostu wciśnij wklej. No i usuń tą literkę z początku wpisaną, tadaaam, działa Smile


RE: Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - kozik - 07-03-2019 07:17

Nie działa bynajmniej na czateri ;p


RE: Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - buciu52 - 07-03-2019 07:45

U mnie działa jedno i drugie. Aaa i co do sposobu linkowania zaproponowanego przez autora - na telefonach się to źle wyświetla Smile Ale non stop widzę, że ktoś metodę stosuje, więc się opłaca linkowac pod użytkowników PC Smile


Jak wstawić cały link na czaterii na czacie głównym - Hybrid1990 - 08-12-2020 10:31

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.