Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Próbujemy z OGADS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Próbujemy z OGADS (/Temat-Probujemy-z-OGADS-161198)

Strony: 1 2 3


RE: Próbujemy z OGADS - sprzetok - 28-03-2019 20:33

Hejka niestety z wielkim żalem i płaczem .... z ogads mi nie wyszlo, strony nie rankuja pomimo tysiecy wpisow etc nie idzie, wiec ogadas odpuszczam. Chetnie ogarnę wspolprace z osobami ktore wiedza jak to pozycjonować itp ktore mi poradzą. Dla chętnych podam domeny etc do poprawy. Czekalem tez na poradnik muraszczyka ale sie nie doczekałem, jedna domena mi pikuje w okolicach 12-15 pozycji.... ale jak wiecie takie pozycje = 0 zarobku Smile.

Działam nadal w sieci LN i tutaj zawsze stabilnie.Są dni lepsze gorsze ale zawsze stabilnie Smile Pozdrawiam LN

Na dzien dzisiejszy kończę z ogadas.2


[Obrazek: Capture.jpg]


RE: Próbujemy z OGADS - azontoo - 28-03-2019 21:01

Ta rezygnacja, to nie za szybko? Tongue Jerk


RE: Próbujemy z OGADS - malpa2 - 29-03-2019 09:28

Pamiętasz co pisałeś przy rejestracji ogads że Cie nie odrzucli? Smile


RE: Próbujemy z OGADS - danoneksss - 29-03-2019 10:14

Jakie te tysiące wpisów? Linkowałeś w ogóle coś?


RE: Próbujemy z OGADS - dzemba - 31-03-2019 05:30

(28-03-2019 20:33)sprzetok napisał(a):  Chetnie ogarnę wspolprace z osobami ktore wiedza jak to pozycjonować itp ktore mi poradzą. Dla chętnych podam domeny etc do poprawy.

Aha, czyli ma Ci ktoś pomóc za darmo i wgl ogarnąć za ciebie temat Tongue

Podaj od razu numer konta, nie męcz się, wpłacimy ile potrzebujesz Smile


RE: Próbujemy z OGADS - Bartezx1997 - 31-03-2019 10:14

Tysiące wpisów? No jak masz content z samych spinnerów to powodzenia Big Grin


RE: Próbujemy z OGADS - sprzetok - 17-05-2019 17:06

Hej wracam znowu do Ogadas bardziej od strony SEO. Siadłem przy kawie i tak se myślę skoro na PL stronach mi się czasem udaje to czemu nie na zagranicznych.

Zdałem sobie sprawe że niektóre moje strony to kawał chłamu. Jeśli ta 1 strona z 10 k wpisów nie miała ruchu (potem sobie zdałem ze usunąłem ja za szybko :/ po 2 tyg bytu Smile

Btw planuje udeżyć w hacki oraz poboczne nisze nie związane z hackami.

Cel na te kilka dni week zrobić stronę dodac kilka ciekawych artykułów ( powoli uczę sie pisać coraz ładniejsze artykuły Smile )

Dodatkowo wystartowałem z google adsene dla 2 polskich stronek Smile

Estimated earnings
PLN 15.13
Page views
7,329
Impressions
7,310
Clicks
38
Page RPM
PLN 2.06
Impression RPM
PLN 2.07
Active View Viewable
51.24%


Trzymajcie kciuki może Was zaskoczę :|


RE: Próbujemy z OGADS - sprzetok - 22-05-2019 18:28

Mały udpate i tak tego nikt nie czyta. Ale dostałem wiatr w żagleIdea i znowu zacząłem pisać, rzeźbić i już niedługo na dniach powstanie mój autorski automat v.2 Smile. Bedzie on już uwzględniał słowa kluczowe z kilku stron, które odkryłem wpisywał je w treści które będą budować posty... czy nie brzmi to zajekurwabiście ? Smile Wcześniej kopiowało etc teraz już coś samo zmienia,stara się myśleć 2

Tak samo się czułem za 1 razem w lutym tego roku jak pisałem bota przez 4 dni do 4 rano jak widziałem już te $$$, te mysli jak przechytrzyłeś lanserka Jerk2, te eurodaolarojeny które spływają z nieba i zalewają mój pokój... Smile. Realia 4 $ pokerface

Cel na ten weekend,

1.Wdrożyć program
2.Kupić indexer aby przyspieszyć indeksacje linków
3.Analizować pozycje



Zarobki z innych sieci Lead Network 180 zł ostanie 10 dni stabilnie jak zawsze , zachęcam, google adsense podpiete pod 2 strony matki.


Estimated earnings
PLN 23.34
Page views
11,965
Impressions
12,499
Clicks
57
Page RPM
PLN 1.95
Impression RPM
PLN 1.87
Active View Viewable
51.66%
9 May11 May13 May15 May17 May19 May21 May20.00%20.00%40.00%40.00%60.00%60.00%80.00%80.00%



W kontakcie


RE: Próbujemy z OGADS - Kirito92 - 23-05-2019 07:22

Za pomocą takich działań nie wypromujesz przecież stron xD

Zalecam zapoznać się trochę z SEO nim zaczniesz myśleć w ogóle o jakimkolwiek zarabianiu bo widać że starasz się za wszelką cenę iść na skróty żeby
szybko i łatwo zarobić dobry hajs a tak się nie da, przynajmniej nie w tej branży. Skopiowałeś setki nisz i wpisów z nimi związanych i myślałeś że zarobisz góre pieniędzy, teraz ustawiłeś bota żeby zamieniał kilka słów w tekście i nadal myślisz że coś zarobisz. Proszę Cię, w zarabianiu przez internet nie ma drogi na skróty, liczy się ciężka praca i przede wszystkim wytrwałość w dążeniu do celu.

Przykro mi ale z takim podejściem nie da się zarobić, mówię to z własnego doświadczenia. ( Kiedyś się dało spamując na FB ofertami z subów xD )


RE: Próbujemy z OGADS - sprzetok - 28-05-2019 16:25

Hejka mały update ,

Cały czas pracuje nad 1 stroną, napisałem już kilkadziesiąt wpisów etc ruch powoli się pojawia.Udało mi się nawet zarobić coś.

[Obrazek: Screen-Shot-05-28-19-at-11-26-AM.png]2


Aktualnie mam jedną frazę która zwraca Około 9 890 000 wyników (0,28 s) i moja stronka jest na 9 pozycji cały czas. Mam pytanie do Was
jak można to podbić jeszcze wyżej ?
Tekst jest napisany pod seo przezemnie ładnie dobrany, dobrałem frazy kluczowe według swojej analizy itp i odrazu dobiło tak wysoko z 30 na 20 i później na 8-9.

Cel na ten tydzień

Analizować SEO znaleźć 2-3 kolejne frazy i przeanalizować tekst.