Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Próbujemy z OGADS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Próbujemy z OGADS (/Temat-Probujemy-z-OGADS-161198)

Strony: 1 2 3


Próbujemy z OGADS - sprzetok - 18-02-2019 15:00

Hejka, postanowiłem spróbować sił z Ogads. Dlaczego OG a nie np cpalead ? J akoś tak te OG zawsze gdzieś się pojawiało, dlatego chce spróbować tutaj. W końcu udało mi się dostać u nich konto ... po wielu próbach oraz mam pewną wizję tego co chciałbym zrobić. Cel tego dziennika to motywacja i jakieś takie podzielenie się z Wami jak idzie. Z kumplami w pracy o takich rzeczach nie gadam Big Grin

Cel : $0.83/50$

Jak będę zarabiał Na stronce, typowo pod hacki (narazie, później też myślęo aplikacjach ), budowana przez mój własny automat Big Grin. aktualnie mam już bazę 200 postów badam SEO. Będę również bacznie skupiał się na SEO obserwował jak zachowują się frazy po danych działaniach itp.

Plan na ten tydzien, upload, rozbudowa z Instagramem oraz tweeterem oraz pinteresetem oraz thumbrlem.


Kilka fraz prezentuje się jak poniżej, mam zamiar też skorzystać z jakiegoś poradnika SEO bo na pewno można to pchnąć o kilka oczek wyżej Smile.
[Obrazek: seo.jpg]

Pozdrawiam,


RE: Próbujemy z OGADS - xmaniek6 - 18-02-2019 15:07

50$ zdobędziesz szybciej niż ci się wydaje
Powodzenia Big Grin
W czym miałeś problem w założeniu u nich konta ? Przecież to banalne Big Grin (w tym akceptacja od admina)


RE: Próbujemy z OGADS - adamcio99922 - 18-02-2019 17:36

Jak będziesz miał szczęście to przyjdzie jeden typ i potwierdzi kartę i hajs sam Ci spadnie w momencie Jerk2


RE: Próbujemy z OGADS - sprzetok - 26-02-2019 21:43

Maly update, niestety moja wizja nie do końca sie sprawdziła.Automat ktory pisałem 3 dni po 10 godzin działa ale. Serwis z grami prawie 1000 postów, powoli wejścia w OG sie robią około 10-20 dziennie, zobaczymy jak to łyknie.

Inne strony pod granny apke

[Obrazek: Capture.jpg]

Aktualnie podsumowanie , braki w seo itp, obserwuje jak to idzie. Ten rok jest dla "mnie rokiem" dla nauki w ogads. Buduje dalej imperium + nauka w seo to cel na kolejny okres.
BR,


RE: Próbujemy z OGADS - sprzetok - 08-03-2019 13:56

Hejka kolejny update. Niestety postanowilem wszystko przebudować. Siedziałem czytałem analizowałem strony, wpadła mi w oko jedna nizsza z gier, strona zrobiona zgodnie z SEO. Postanowilem przebudować swoją stronę na podobny styl.

Dodatkowo postawiłem jedno niszowa stronę pod hacki dla volumenu 20 k miesięcznie.

Zarobki nie takie miały być, ale realizuje kolejne pomysły zobaczymy.

[Obrazek: Capture.jpg]


RE: Próbujemy z OGADS - azontoo - 09-03-2019 20:04

Trzymam kciuki i obserwuje, jestem na podobnym etapie Wink Powodzenia!


RE: Próbujemy z OGADS - EfectiveWork - 09-03-2019 20:53

Będę obserwował !

Oby nie zabrakło motywacji !


RE: Próbujemy z OGADS - kozik - 10-03-2019 07:25

Też planuje się za to zabrać, ale nie do końca wiadomo jak z tym seo ;-) Będę wpadać. Powodzonka


RE: Próbujemy z OGADS - Agik - 12-03-2019 14:47

Daj znać jak idzie. Powodzenia Wink


RE: Próbujemy z OGADS - grzecho123 - 12-03-2019 18:55

Powodzenia Big Grin