Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] Stworzenie filmów typu TOP10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ] Stworzenie filmów typu TOP10 (/Temat-ZLECE-Stworzenie-filmow-typu-TOP10-161197)



[ZLECĘ] Stworzenie filmów typu TOP10 - Lanserek - 18-02-2019 13:59

Zlecę stworzenie filmów typu top 10 na podany przeze mnie temat.

Przykładowy film na którym masz się wzorować przesyłam po kontakcie na pw.

Płacę 50 zł od filmu i na początek potrzebuje ich 12.

Od filmów wymagam aby:
- muzyka i zawarte sceny nie naruszały praw autorskich
- lektora z głosem który w paru zdaniach omówiłby to co znajduje się na ekranie

Sam nie mam czasu na nagrywanie takich filmów, a więc szukam kogoś kto mnie odciąży z czasem, a więc prosze o wiadomości pw TYLKO jeśli ktoś jest na 100 % zdecydowany.

W tym wypadku cały proces przebiega szybko. Podsyłam Ci przykład, oraz moją listę top 10 i czekam na pierwszy film do oceny za który oczywiście zapłacę nawet gdy nie spełni moich oczekiwań.

Jeśli będę zadowolony to możliwa jest stała współpraca.

Płatność: paypal


RE: [ZLECĘ] Stworzenie filmów typu TOP10 - xmaniek6 - 18-02-2019 14:08

PWLol


RE: [ZLECĘ] Stworzenie filmów typu TOP10 - buciu52 - 18-02-2019 21:24

Odezwij się na PW, montowalem kiedyś filmy na zlecenie. Z lektorem glosowym nie będzie problemu Smile


RE: [ZLECĘ] Stworzenie filmów typu TOP10 - Bartek | MF - 26-02-2019 20:25

Zapraszam do kontaktu.


[ZLECĘ] Stworzenie filmów typu TOP10 - Admin - 14-09-2019 15:48

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.