Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex (/Temat-Dziennik-jednego-z-moich-zrodel-dochodu-rynek-forex-161195)

Strony: 1 2 3


Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 17-02-2019 21:59

Dziennik z jednego z moich wielu zrodel dochodu / inwestycja na rynku forex z brokerem ICM

Witam osoby zainteresowane inwestowaniem na rynku forex.

Dziennik ten bedzie sluzyl mojej motywacji do dalszego poszukiwania mozliwosci inwestycyjnych na tym bardzo wymagajacym rynku.

W dzienniku tym bede przedstawial informacje o moim koncie u bardzo popualrnego brokera ICMarkets
Beda tu rowniez ogolne informacje o systemie kopiowania sygnalow do ktorego mozna sie podpiac aby uzyskiwac takie same zarobki jak na przedstawionym tu koncie, minimum inwestycyjne w ten system to $500.

Zapraszam do monitorowania rezultatow na myfxbook oraz komentowania badz pytan odnosnie tego dziennika i systemu.

Pozdrawiam.

Sytuacja na ten moment po kilku miesiacach wyglada jak na zalaczonym zdjeciu

[Obrazek: myfxbook-feb-2019.png]

link do monitorowania konta
https://www.myfxbook.com/members/marekk/mt4-1400021812/2984307



p.s.
celem tego przedsiewziecia jest uzyskanie kolejnego zrodla dochodu, w pelni pasywnego, czyli moja rola tutaj to pilnowac by regularnie wyplacac zyski co czesto jest stosowane przez inwestorow celem odzyskania calego kapitalu i pozniej tylko zyskiwac z zarobionych juz wczesniej pieniedzy. Czyli zarob pieniadze a to co zarobisz zainwestuj by zarobic jeszcze wiecej, prosty system do tego by sie wzbogacic.

jak widac na ten moment equity jest 100% czyli brak otwartych tradow, bede tu glownie pisal w Niedziele odnosnie tego sposobu/systemu/metody


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - wrzochal11 - 18-02-2019 10:55

Ciekawy temat, nieczęsto spotykany w dziennikach. W takim razie zobaczymy jak Ci będzie szło, życzę powodzenia Smile

Ciekawi mnie tylko w jaki sposób można na tym zbudować dochód pasywny czyli dochód który otrzymujemy całkowicie bez wykonywania jakiejkolwiek pracy Smile Rynek forex kojarzy mi się z tym, że trzeba umiejętnie spekulować aby wychodzić na plus, a więc tym samym trzeba ciągle trzeba trzymać rękę na pulsie i obserwować rynek. Ale ja tam się nie znam, nigdy aż tak bardzo się w to nie zgłębiałem, jednakże bardzo mnie ciekawi jak na tym zbudować dochód pasywny, tak jak twierdzisz


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 18-02-2019 21:22

Juz pisze jak to dziala, otoz mam konto mt4 na ktorym chce zarabiac pasywnie,
znajduje odpowiedni dla tego konta system (trade copy, account management, EA trading)
czyli kopiowanie zagran, zarzadzanie koontem lub trading z uzyciem robota.
Systemy maga dzialac indywidualnie ale moga tez dzialac razem, na przyklad do jednego konta moge miec podpiete dwa systemy lub nawet trzy.

I tak w duzym skrocie to dziala.

Nie jest to taki zarobek pasywny gdzie nic nie trzeba robic, aby zaczac uzyskiwac taki dochod pasywny trzeba znalezc odpowiednie systemy i je przetestowac zanim zostana one podpiete do konta.

Tak wiec moja praca to znalezienie syatemu, nastepnie jego testowanie a dopiero na koncu podlaczenie systemu do konta. Huh


Zapraszam do obserwacji, z czasem zapewne uzyskasz wiecej informacji na temat tego przedsiewziecia.

Glownym celem tego (nie ukrywam ze ogromnego przedsiewziecia, ogromnego gdyz plan mam aby pomoc 1357 osobom uzyskiwac zarobki w ten sposob) jest reguarne uzyskiwanie stabilnych zyskow poprzez znajdowanie nalezytych systemow a nastepnie ich uzycie w celu automatycznego otwierania zlecen na wlasnym koncie.

Dodam od razu ze ta praca ktora ja tu wykonuje wcale nie nalezy do najlatwiejszych a to dlatego ze znalezienie dobrego systemu jest dosc trudne, pozostale etapy tez wymagaja ogromnej cierpliwosci.

Aby sie doczekac pozytywnych rezultatow trzeba oczywiscie wielokrotnie stracic. Wedlug mnie wszystko mi sie zwroci milionkrotnie.

Idea


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - Bubbex - 19-02-2019 08:48

No ciekawy temat. Czekam na więcej i obserwuje.. a może w przyszłości będziemy razem w tym biznesie Smile


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 21-02-2019 22:15

Witam w watku i zapraszam do monitorowania. Huh

[Obrazek: myfxbook-feb-21-2019.png]

Zysk z dzisiaj 3.88%
w tym tygodniu 1.59%
w tym miesiacu 20.91%
w tym roku 76.29%

wyniki te sa doskonale HuhHuhHuh Heart i sa baza do budowania projektu na duza skale, nie jest to juz bardzo mloda historia co jeszcze bardziej uwiarygodnia to przedsiewziecie

Idea
Idea
Idea
HuhHuhHuh


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 24-02-2019 00:13

najwieksza statna w miesiacu lutym


[Obrazek: biggest-loser-in-february.png]

najwieksza wygrana w miesiacu lutym,

to jest to co jest potrzebne w dobrej strategii, brak strachu przed straceniem

Idea


[Obrazek: biggest-winner-feb-2019.png]
[Obrazek: biggest-winner-feb-2019.png]


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - dzemba - 24-02-2019 15:06

Źle skonstruowana ankieta, "chcesz zarabiać minimum 10% miesiecznie?", ale czego? Płyty chodnikowej? Psa sąsiada? Smogu w Krakowie?


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 25-02-2019 19:02

mozna ja zmodyfikowac ?


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - Zaperr44 - 04-03-2019 19:30

Jak Ci idzie dalej? Czy może już wyzerowałeś depo Tongue


RE: Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex - trio - 11-03-2019 13:06

Idzie mi doskonale,
dziekuje za zainteresowanie, wiem ze bedzie ciezko uwierzyc ze moje konto sie ladnie rozwija bo okolo 93% ludzi traci na rynku



[Obrazek: myfxbook-Mar-2019.png]

[Obrazek: profit-in-2018.png]

zysk w 2018


[Obrazek: vir-tj-profit-2019.png]


zysk w 2019