Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sweatcoin - transfer za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sweatcoin - transfer za darmo (/Temat-Sweatcoin-transfer-za-darmo-161194)



Sweatcoin - transfer za darmo - marmal - 17-02-2019 21:11

Zamierzam odinstalować aplikację Sweatcoin ze swojego telefonu. W związku z tym posiadane przez siebie sweatcoins przeleję osobie lub osobom, które wykażą zainteresowanie powyższym. Nie mam jakieś gigantycznej liczby, bo prawie z tej aplikacji nie korzystałem, ale może się komuś przyda.

Jeżeli chcesz otrzymać sweatcoin, to napisz komentarz pod tym ogłoszeniem z prośbą o PW, i czekaj cierpliwie na wiadomość ode mnie.


RE: Sweatcoin - transfer za darmo - maslanka80 - 19-02-2019 20:49

Jesli aktualne to chętnie przytulę niechciane SP Smile


RE: Sweatcoin - transfer za darmo - marmal - 19-02-2019 21:18

Nieaktualne (wszystko przesłane już) - można przenieść do archiwum.


Sweatcoin - transfer za darmo - Majka - 25-02-2019 11:45

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.