Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości (/Temat-Pozyczanie-pieniedzy-innym-uzytkownikom-forum-poprzez-prywatne-wiadomosci-161168)

Strony: 1 2


Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - Pawlak093 - 16-02-2019 18:45

Cytat:eść. Trochę mi tak głupio pisać ale jestem w sytuacji pod kreską. Czy byłbyś wstanie pożyczyć mi 50-100 zł na 2-3 tygodnie? Oczywiście z odpowiednim procentem dla Ciebie i z umowa. Mogę podać swoje dane + namiary na Facebooku. Także w razie oszustwa (do którego nie dojdzie Big Grin) łatwo mnie znajdziesz i odzyskasz swój dług.

Czekam na dwie wypłaty a obecnie środki mi się skończyły. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Do końca lutego odzyskasz swoje pieniądze z zyskiem

Czesc.
Kilka osob z tego forum dostalo taka wiadomosc od pewnego użytkownika Pablo1878 a ja tylko z racji tego ze jest to jezyk ktorym najczesciej posluguja sie oszusci chce przestrzec innych uzytkownikow forum przed pozyczaniem jakichkolwiek pieniedzy poprzez prywatne wiadomości na forum.
Nie mowie ze ten użytkownik jest akurat oszustem ale lepiej byc mądrym przed niz po.


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - Hybrid1990 - 16-02-2019 21:11

Zakładanie tematów z prośbą o pożyczenie pieniędzy jest na forum zakazane, ale niektórzy obchodzą to, wysyłając prośby na PW, w związku z tym do regulaminu forum został dodany nowy punkt:

Cytat:i) W prywatnych wiadomościach zakazuje się wysyłki wiadomości reklamowych, stosowania tak zwanego "szeptanego marketingu" oraz próśb o pożyczki (za wyjątkiem pytań do osób które takowych udzielają w dziale "Sprzedam/Kupię".

Przypomnę niedawne działanie pewnego użytkownika, i jak to się skończyło:
https://zarabiam.com/Temat-Full2000-olewka-na-calego-160151

Dlatego proszę o rozwagę, i zamiast zgadzać się na prośbę o pożyczkę, to po prostu zgłoście taką osobę.

@[Pablo1878] ty już miałeś małą przygodę z forumową pożyczką:
https://zarabiam.com/Temat-Pablo1878-159536
a teraz znowu zaczynasz od nowa. Oczywiście od teraz ty i każdy inny ma zakaz wysyłania kolejnych takich PW. No i mam nadzieję że oddasz dotychczasowe pobrane pieniądze i nie ulotnisz się jak full.


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - Pablo1878 - 16-02-2019 21:26

Wszystkie pożyczki zostaną spłacone. Smile


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - Morze1 - 16-02-2019 21:56

Pablo wziął sobie sprawę do serca i dzisiejszą pożyczkę spłacił Smile


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - BlueYes.eu - 17-02-2019 09:39

Widzę wiadomość,kopiuj wklej bo do mnie też trafiła. @[Pablo1878] mam nadzieje,że tylko ode mnie tutaj na forum pożyczyłeś pieniądze.Bo jeżeli jeszcze od kogoś pożyczyłeś to będzie z daleka widać,że to wałek.
Czekam na spłatę pożyczki.


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - BlueYes.eu - 25-02-2019 18:42

@[Pablo1878] Oddał jedną pożyczkę dzisiaj zgodnie z terminem.Czekam jeszcze na drugą.


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - BlueYes.eu - 03-03-2019 10:59

użytkownik @[Pablo1878] nie spłacił drugiej swojej pożyczki mimo kilku przypomnień,że zbliża się termin spłaty.Nie spłacił i do teraz brak kontaktu.


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - EfectiveWork - 03-03-2019 11:16

Hmm ten rok przynosi co raz to lepsze nowinki odnośnie nieuczciwości i zakłamania Smile Hmm musimy takich osób pozbywać się stąd jak najszybciej a użytkownicy powinni po prostu zaprzestać jakichkolwiek pożyczek. Ten temat jak i inne pokazały, że nie ma to najmniejszego sensu.


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - Pablo1878 - 03-03-2019 12:55

(03-03-2019 10:59)BlueYes.eu napisał(a):  użytkownik @[Pablo1878] nie spłacił drugiej swojej pożyczki mimo kilku przypomnień,że zbliża się termin spłaty.Nie spłacił i do teraz brak kontaktu.

Ostatnia Twoja wiadomość jest z 28 lutego...


RE: Pozyczanie pieniedzy innym użytkownikom forum poprzez prywatne wiadomości - BlueYes.eu - 03-03-2019 14:02

(16-02-2019 21:11)Hybrid1990 napisał(a):  Zakładanie tematów z prośbą o pożyczenie pieniędzy jest na forum zakazane, ale niektórzy obchodzą to, wysyłając prośby na PW, w związku z tym do regulaminu forum został dodany nowy punkt:

Cytat:i) W prywatnych wiadomościach zakazuje się wysyłki wiadomości reklamowych, stosowania tak zwanego "szeptanego marketingu" oraz próśb o pożyczki (za wyjątkiem pytań do osób które takowych udzielają w dziale "Sprzedam/Kupię".

Przypomnę niedawne działanie pewnego użytkownika, i jak to się skończyło:
https://zarabiam.com/Temat-Full2000-olewka-na-calego-160151

Dlatego proszę o rozwagę, i zamiast zgadzać się na prośbę o pożyczkę, to po prostu zgłoście taką osobę.

@[Pablo1878] ty już miałeś małą przygodę z forumową pożyczką:
https://zarabiam.com/Temat-Pablo1878-159536
a teraz znowu zaczynasz od nowa. Oczywiście od teraz ty i każdy inny ma zakaz wysyłania kolejnych takich PW. No i mam nadzieję że oddasz dotychczasowe pobrane pieniądze i nie ulotnisz się jak full.

(03-03-2019 12:55)Pablo1878 napisał(a):  
(03-03-2019 10:59)BlueYes.eu napisał(a):  użytkownik @[Pablo1878] nie spłacił drugiej swojej pożyczki mimo kilku przypomnień,że zbliża się termin spłaty.Nie spłacił i do teraz brak kontaktu.

Ostatnia Twoja wiadomość jest z 28 lutego...

Tak dokładnie 28 luty w czwartek napisałem,żebyś wtedy wysłał bo inaczej powtórzy się sytuacja z ostatniej spłaty,że przyjdzie z opóźnieniem.