Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było (/Temat-Rejestrowalem-sie-dawno-temu-Kurla-kiedy-to-bylo-161142)



Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było - grekuu - 15-02-2019 08:27

Kurła kiedy to było Wink zawsze byłem tylko obserwatorem , niż pisarzem ;P ale jak tyle lat minęło to się pochwale ;P


[Obrazek: Opera-Zdj_qwsxahp.png]


RE: Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było - paula2017 - 15-02-2019 08:42

Jedyne co się zmieniło to że masz 34 lata Big Grin


RE: Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było - grekuu - 15-02-2019 08:44

w sumie to 30 muszę ustawienia zmienić haha ;P


RE: Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było - Captain - 15-02-2019 22:37

Konto wygląda jakby było założone kilka dni temu Tongue Staż nie ma znaczenia jeśli nie miałeś żadnej aktywności, nawet forum za bardzo nie czytaleś bo bardzo malo czasu online spędzonego.


RE: Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było - grekuu - 16-02-2019 08:34

bo czytałem anonimowo Wink nie trzeba się logować żeby coś przeczytać ;P


RE: Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było - GrzegorzAnkieter - 16-02-2019 11:35

(16-02-2019 08:34)grekuu napisał(a):  bo czytałem anonimowo Wink nie trzeba się logować żeby coś przeczytać ;P

A jak z wiedzą zdobytą na forum i własną działalnością w sieci? Skorzystałeś z wiedzy forumowej?


RE: Rejestrowałem się dawno temu Kurła kiedy to było - radekx662 - 16-02-2019 11:38

takie konto to by nawet sprzedał i kilka zł zarobił Tongue jak dla mnie samo założenie konta tak dawno coś jest warte Big Grin