Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie nowej strony www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pozycjonowanie nowej strony www (/Temat-Pozycjonowanie-nowej-strony-www-161136)

Strony: 1 2


Pozycjonowanie nowej strony www - artur32112 - 14-02-2019 21:53

Witam serdecznie,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat mojego pomysłu na pozycjonowanie. Tak, więc chciałbym zrobić nowa stronę o tematyce finansowo-technologicznej i chciałbym zacząć ją pozycjonować. Mój pomysł to wstawianie 2 wpisów dziennie przez około 30 dni, tekst pisanie pod SEO, ale oczywiście związane z tematyką strony. Będę także chciał się trochę zareklamować na fb/ig. Chciałbym na dobry początek osiągną wynik 3k-5k wyświetleń/msc.
Co o tym sądzicie, jest szansa? Jak najlepiej wrzucać nowe wpisy?

Z góry dzięki za info, pozdroSmile


RE: Pozycjonowanie nowej strony www - mahuzz - 14-02-2019 22:59

Cytat:Jak najlepiej wrzucać nowe wpisy?
Sprecyzuj Wink

Cytat:Co o tym sądzicie, jest szansa?
Odpowiedź niżej.

Cytat:chciałbym zrobić nowa stronę
Jeśli chciałbyś - to znaczy... jeśli jeszcze jej nie masz, zanim wszystko Ci się poindeksuje, google połapie etc to minie sporo czasu, tym bardziej zważając na to, że nigdy tego nie robiłeś. W sumie tak czy inaczej sama branża nic nie mówi - a ilość MS fraz oraz ich trudność, a tego nie znamy. Ciężko więc cokolwiek oszacować Wink


Pozycjonowanie nowej strony www - Snaggy - 14-02-2019 23:05

We wszystkim co robisz to definicją sukcesu jest konsekwencja, wszystkie rzeczy, ktore powininies umiec sa w internecie, dostep do wiedzy jest latwy jak nigdy. Wygrywaja najsilniejsi i najbardziej wytrzymali oraz oczywiscie sprytni.

Olej bananowych mędrcow, sluchaj wszystkich i nikogo.

Cisnij.

... Jakie to puste a jakie prawdziwe...



Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie nowej strony www - SEOmocni.pl - 15-02-2019 14:48

Wartościowe i dobrze zoptymalizowane treści to połowa sukcesu - drugie niezbędne "pół" to linki Smile


RE: Pozycjonowanie nowej strony www - ivandzms - 15-02-2019 15:35

(15-02-2019 14:48)SEOmocni.pl napisał(a):  Wartościowe i dobrze zoptymalizowane treści to połowa sukcesu - drugie niezbędne "pół" to linki Smile

Też tak myślałem do niedawna, ale po gruntownej analizie doszedłem do wniosku, że treść to może z 20% sukcesu. Takie branże jak finanse to mnóstwo przekierowań i zaplecze na mocnych domenach. Sam mam problemy z gośćmi, którzy lecą na tekstach z translatora, które są niezrozumiałe, a mimo to utrzymują lepsze pozycje (zdrowie i uroda).


RE: Pozycjonowanie nowej strony www - rachman - 15-02-2019 16:37

@ivandzms Wszystko zależy od branży a raczej wręcz frazy. W jednych siedzą śmieci w topach a w innych sami giganci.

2 wpisy x 30 dni to 60 tekstów... Szybki z Ciebie pisarz i znasz seło czy kupujesz teksty od szpeców? Bo tempo ostre jeśli to serio mają być wartościowe turbo teksty na topy... Ja bym wolniej dodawał bo się wypsztykasz w miesiąc i co dalej... W tej branży to w takim czasie raczej topa nie zaliczysz chyba że na długi ogon.
Jeśli to sieczka brzęku to ta branża raczej do łatwych nie należy. Ciężko się przebić bo wartościowych, ciekawych i specjalistycznych tekstów jest sporo a na seo wydają niektórzy grubą kasiorę.
Na fejsie chcesz się reklamować? No to muszą być ciekawe, zaskakujące lub coś dające teksty.
Tak jak napisał mahuzz ciężko to przewidzieć, zbyt wiele niewiadomych i zbyt wiele czynników ma wpływ. Próbuj. Zdobyta nauka przyda się nawet gdyby się nie udało na kolejne projekty, a może się jednak udać.


RE: Pozycjonowanie nowej strony www - SEOmocni.pl - 15-02-2019 16:54

@[ivandzms]
To, że treść jest z translatora wcale nie wyklucza tego, że może być dobrze zoptymalizowana pod konkretne frazy.
Im większa konkurencja tym więcej i mocniej trzeba linkować. To oczywiste.

Ale mówimy tu o blogu - treści muszą być nie tylko przyjazne dla robotów ale i interesujące dla użytkowników. Warto brać pod uwagę w którym kierunku idzie google - coraz większe znaczenie ma współczynnik odrzuceń i czas spędzony na stronie.

Pokażę ci na przykładzie jednej z moich stron, ile może zdziałać dobrze zoptymalizowana treść.
Strona z branży suplementów dla mężczyzn - czyli z dość dużą konkurencją. Zrobiona dla "klienta", który po czasie się rozmyślił i nie zapłacił. Prosty szablon na wordpressie, dodanych około 30 dobrze zoptymalizowanych artykułów. Domena nowa i zrobiłem tylko podstawowe linkowanie do strony głównej (katalogi, precle, social media).

Strona leżała zapomiana. Przez ostatnie 3 lata kompletnie nic nie było robione ani dodawane. Aktualnie wygląda to tak:
[Obrazek: Ou5sD4h.png]

...co przekłada się na około 1000uu miesięcznie a to z kolei przekłada się na:
[Obrazek: jltFcMq.png]

Niby nie dużo, ale przypominam: zero pozycjonowania i 3 lata bez żadnych aktualizacji.
Tak więc nawet w konkurencyjnej branży da się coś ugrać systematycznie dodając dobry content i linki - chociażby ręcznie.


RE: Pozycjonowanie nowej strony www - rachman - 15-02-2019 17:07

Tak - googiel skupia się coraz bardziej i wdraża to w wielu już frazach - na analizie zachowań posiłkując się sztuczną inteligencją z tego co czytałem. Jak ludź wejdzie i nie ucieka ze strony to znaczy że wynik w guglu mu się spodobał - jest trafiony (strona dostaje plusa), jeśli wszedł popaczał i uciekł tzn. wynik do bani - cza stronkę leko zakopać w piasku Wink Ważny jest spędzony czas, i wiele innych spraw.


RE: Pozycjonowanie nowej strony www - artur32112 - 15-02-2019 20:13

Ok, dzięki wszystkim za odp. Na pewno wezmę to pod uwagę.


RE: Pozycjonowanie nowej strony www - SEOmocni.pl - 22-02-2019 14:18

(22-02-2019 14:03)TomcioPaluch napisał(a):  Cześć,
do wypozycjonowania strony musiałbym bardzo dużo nad tym posiedzieć a i tak byłoby ciężko samemu.
Pomysł sam w sobie jest całkiem spoko, ale może skontaktuj się z jakąś firmą od tego, np: xxx, bo możliwe że to byłoby bardziej opłacalne niż marnowanie czasu samemu
"Profesjonalna" szeptanka... tak samo profesjonalna jak "wasz zespół" z twarzami z banku zdjęć Big Grin
https://bit.ly/2GXqIqf