Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić (/Temat-Strona-z-ogladaniem-reklam-strona-ktora-da-zarobic-161111)



Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić - _MarciN_ - 13-02-2019 15:41

Szukam strony przez którą będę mógł oglądać reklamy na komputerze(na smartfonie to już super) i będzie się nabijać kasa.Idea
Jeśli nie ma takiej stronki to jakie są stronki które pozwolą na zarobienie kilku $$$ bez wkładu? Huh


RE: Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić - rachman - 13-02-2019 16:40

Oglądać? W sensie klikać reklamy czy oglądać filmiki. Jak to pierwsze to wpisz w google - bux albo ptc to znajdziesz strony takie jak np. Sejfik.


RE: Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić - BlueYes.eu - 13-02-2019 16:46

Z tego co słyszałem każdy chwali adblast.com ale nigdy osobiście nie korzystałem.


RE: Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić - mrpabl058 - 13-02-2019 16:54

Teraz na fejsbuku widzę wysyp ludzi, którzy oferują rzekomo 9euro dziennie za oglądnięcie około 10 reklam. Widzę, że masa Januszy zaczyna w to teraz wchodzić, ale dla mnie to są zwykłe bajki. Może ktoś coś więcej wie, chętnie się dowiem cóż to za bajer.


RE: Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić - Shimeon - 13-02-2019 16:58

Cześć. Ja osobiście działam na Sejfiku. Jeśli jesteś zainteresowany - pisz pw Wink


RE: Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić - loryn222 - 13-02-2019 21:37

Ja działam na mailerach zagranicznych z w miare powodzeniem na poziomie okolo 0,89$ dziennie poświęcając tygodniowo okolo 4 godziny . Jak jesteś zainteresowany to napisz na pw .


RE: Strona z oglądaniem reklam/ strona która da zarobić - etner - 15-02-2019 12:44

(13-02-2019 16:54)mrpabl058 napisał(a):  Teraz na fejsbuku widzę wysyp ludzi, którzy oferują rzekomo 9euro dziennie za oglądnięcie około 10 reklam. Widzę, że masa Januszy zaczyna w to teraz wchodzić, ale dla mnie to są zwykłe bajki. Może ktoś coś więcej wie, chętnie się dowiem cóż to za bajer.

mowa tu o ecmero. jeden z wielu scamów, które krążą po facebooku.