Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100 PLN za rejestrację (proste warunki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 100 PLN za rejestrację (proste warunki) (/Temat-100-PLN-za-rejestracje-proste-warunki-161109)



100 PLN za rejestrację (proste warunki) - poczmail - 13-02-2019 15:39

Cześć,

mam do zaoferowania prosty refback polegający na założeniu konta z użyciem kodu polecającego w Getinie i spełnieniu łatwych warunków promocji. Wystarczy, że na dzień 31 stycznia 2019 roku nie posiadało się jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku. Potem trzeba zapewnić miesięczne wpływy minimum 1000 zł w 3-ech kolejnych miesiącach, czyli otwierając konto w lutym, trzeba zasilić je kolejno w marcu, kwietniu i maju. Przelew najlepiej zrobić ze swojego konta w innym banku. Do końca kolejnego miesiąca (czerwca) nastąpi wypłata premii 50 PLN przez bank na
otwarte przez Ciebie konto, ja jako polecający otrzymuję 100 PLN, z czego 50 przelewam Tobie. Łącznie 100 PLN za otwarcie rachunku. Smile W przypadku otwarcia w marcu, wszystko automatycznie przesuwa się o 1 miesiąc do przodu (wpływy: kwiecień, maj, czerwiec; premia: lipiec)


Jeśli chodzi o koszty, osoby poniżej 26. roku życia mają całkowicie darmowe konto i kartę, powyżej tej granicy wystarczy jedna transakcja kartą (na jakąkolwiek kwotę), by obie rzeczy były darmowe - w przeciwnym wypadku jest to 8 zł.

Podpisanie umowy następuje przez wizytę kuriera, po odebraniu premii można swobodnie zamknąć konto przez Internet i ewentualnie wziąć udział w kolejnej edycji (organizują je zazwyczaj dość regularnie i okres karencji jest praktycznie zerowy).

Generalnie warunki są bardzo proste, minusem jest tylko czas oczekiwania na premię, aczkolwiek wystarczy raz ustawić zlecenie stałe z innego konta, żeby nie zapomnieć w którymś miesiącu o warunku i gotowe. 5 minut pracy.

Getin ma też bardzo fajną ofertę oszczędnościową, płaci powyżej 3% na lokatach, plus przez pierwsze 6 miesięcy dorzuca za free jakiś domowy assistance (darmowa wizyta domowa hydraulika, lekarza itd.) Jak ktoś szuka jakiegoś bezpłatnego i fajnego rachunku to w sumie myślę, że to mocna, dodatkowa zachęta. Ja z niego korzystam i jest bardzo ok. Smile

No i wiadomo, refback będzie wypłacony tylko w przypadku spełnienia warunków promocji.

W razie zainteresowania, czy pytań, zapraszam na PW - podeślę link i kod Smile


RE: 100 PLN za rejestrację (proste warunki) - poczmail - 01-04-2019 19:14

Temat wciąż aktualny, zapraszam Smile


100 PLN za rejestrację (proste warunki) - Majka - 08-01-2021 13:16

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.