Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile można zarobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Ile można zarobić ? (/Temat-Ile-mozna-zarobic-161108)



Ile można zarobić ? - GeniusMOHA - 13-02-2019 15:23

W buxach działam od około 2 miesięcy. Mam pytanie czy możliwe jest zarobienie ok.500 dolarów w miesiąc bez poleconych. Czytałem opinie że earnerzy w USA wyciągają nawet kilka tysięcy dolarów. Czy to w ogóle jest możliwe ?


RE: Ile można zarobić ? - buciu52 - 13-02-2019 15:34

Na buxach? Skąd taka kwota? Big Grin Kogoś poniosła wyobraźnia i to gruuubo Big Grin


RE: Ile można zarobić ? - twardy - 13-02-2019 15:45

Na takim neobuxie to ludzie kiedys takie pieniadze kosili. Teraz to zapomnij. Chyba, ze mowimy o kilkudziesieciu tysiacach poleconych.


RE: Ile można zarobić ? - xdax1 - 13-02-2019 16:24

Nie, nie da się a tym bardziej bez poleconych.


RE: Ile można zarobić ? - Shimeon - 13-02-2019 17:03

(13-02-2019 15:23)GeniusMOHA napisał(a):  czy możliwe jest zarobienie ok.500 dolarów w miesiąc bez poleconych

Ja bym jeszcze uwierzył w 500 złoty, ale 500 dolarów? No jeszcze nie słyszałem nic o takim serwisie Big Grin


RE: Ile można zarobić ? - GrzegorzAnkieter - 13-02-2019 20:47

Cytat:Ja bym jeszcze uwierzył w 500 złoty, ale 500 dolarów? No jeszcze nie słyszałem nic o takim serwisie Big Grin

500 PLN na buxach bez poleconych to chyba też praktycznie nierealne.


RE: Ile można zarobić ? - marek_____ - 13-02-2019 21:06

Bez poleconych to nie nastawiaj się na zarobki wyższe niż rzędu 10 PLN / miesiąc na 1 buxie. To już chyba lepiej ankiety robić z tych prostszych rzeczy.


RE: Ile można zarobić ? - MrocznyKILL - 24-02-2019 16:59

(13-02-2019 15:23)GeniusMOHA napisał(a):  W buxach działam od około 2 miesięcy. Mam pytanie czy możliwe jest zarobienie ok.500 dolarów w miesiąc bez poleconych. Czytałem opinie że earnerzy w USA wyciągają nawet kilka tysięcy dolarów. Czy to w ogóle jest możliwe ?

W teorii jest to możliwe lecz w praktyce fizycznie tych zysków nie wypłacisz gdyż takie zyski wymagają zbyt wielu wypłacalnych serwisów i używania botów aby to ogarnąć.

W zbyt wielu buxach skończysz z banem a inne padną zanim dozbierasz minimum.

Podsumowując. Bez ref takie zyski są nie realne.