Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wysłać 250000 sms? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wysłać 250000 sms? (/Temat-Jak-wyslac-250000-sms-161106)

Strony: 1 2


RE: Jak wysłać 250000 sms? - BlueYes.eu - 14-02-2019 07:44

Cytat:A jak myślisz czy wysłanie zapytania o możliwość przesłania informacji i podpis w postaci "- zespoł nazwastrony.pl" będzie spamem?

Skoro zdobyłeś numer gdyż osoba zaznaczyła,że zgadza się na otrzymywanie ofert to jak najbardziej masz do takiego zapytania prawo.
Jeżeli nabyłeś numer inną drogą to już niestety jest to na granicy huśtawki.
Moim zdaniem nie warto bo gdy zgłoszą się kilka chętnych jedna osoba może więcej problemów narobić niż zysków.To tylko moja obiektywna sugestia.
Pozdrawiam.


RE: Jak wysłać 250000 sms? - Admin - 14-02-2019 10:43

Na hotsenderze bodajze 7gr od smsa. Korzystam na małą skale i sprawuje się znakomicie.


RE: Jak wysłać 250000 sms? - Leaders - 14-02-2019 12:24

@[yazir], @[Admin] dziękujemy za polecenie! Smile

@[suedomsa] sprawdź nasz HotSender. SMS PRO (standard) czyli sms z własnym polem nadawcy to koszt 0,07 PLN, a SMS ECO (bez własnego pola nadawcy) to koszt 0,06 PLN.


RE: Jak wysłać 250000 sms? - twardy - 14-02-2019 12:48

1) Za darmo
2) Tanio
3) 15000-17500zl

Wybierz jedno Jerk2


RE: Jak wysłać 250000 sms? - KombinatorGumiok - 18-02-2019 11:34

Kiedyś potrzebowałem wysłać ~10k smsów. Poszedłem do salonów plus, play orange i tmobile i zapytałem o ofertę dla firm. W plusie można wysyłać takie smsy, ale koszt jest zbyt wysoki (z tego co pamiętam coś koło 25gr/sms). W orange i play odesłali mnie do obsługi klienta, gdzie niestety oferowano tylko kilkuletnie umowy abonamentowe. W tmobile powiedzieli, że mogę sobie kupić tyle starterów ile chcę, zamówić nielimitowane smsy i wysyłać do oporu aż mnie zablokują. Według nich nie ma w tym nic niezgodnego z prawem i po blokadzie mogę używać kolejnych starterów i tak aż wyślę sobie wszystkie smsy.
Do wysyłki używałem SMSCastera, chociaż licencja jest dość kosztowna w porównaniu do samych starterów.

Teraz preferuję smsapi, o wiele mniej zachodu niż samodzielne wysyłanie. Nie natknąłem się na hotsenders, na pewno sprawdzę w przyszłości Tongue


RE: Jak wysłać 250000 sms? - pebx.maciej - 27-02-2019 14:17

Jak chcesz moge poinstruowac cie jak postawic maszynke w domu do masowej wysylki sms , wystarczy modem 3g ( np. 4 sztuki ) , hub usb , komputer Wink i kilka kart zarejestrowanych ( defakto majac jedna kolejne mozesz sam rejestrowac ) , przy nie mega szybkiej wysylce a z randomowym odstepem czasu badz z roznymi spinami na tekscie z jednej karty smialo mozna pociagnac pare tys sms na dzien