Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do wstawiania relacji na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bot do wstawiania relacji na fb (/Temat-Bot-do-wstawiania-relacji-na-fb-161099)



Bot do wstawiania relacji na fb - suedomsa - 12-02-2019 21:35

Posiada ktoś namiary na jakieś narzędzie które będzie dodawało automatycznie tę samą relację na posiadane grupy facebook?


RE: Bot do wstawiania relacji na fb - Zły_Szeląg - 12-02-2019 22:33

Podepnę się do pytania Big Grin

Dawniej miałem możliwość dodawania zdjęcia na fanpage nie jako zdjęcie, ale właśnie jako relację. Od jakiegoś czasu nie mam takiej opcji. Ktoś zna sposób obejścia tego problemu?


RE: Bot do wstawiania relacji na fb - suedomsa - 13-02-2019 07:57

Ale miałeś możliwość wybrania miejsca relacji jako grupa np sprzedam zamienie na fb? teraz jest opcja DODAJ jak oglada sie relacje na jakiejs grupie wlasnie..
Może kluczem do tego jest pobranie starszej wersji fb na telefon skoro była taka możliwość Big Grin tylko pytanie gdzie?
(12-02-2019 22:33)Zły_Szeląg napisał(a):  Podepnę się do pytania Big Grin

Dawniej miałem możliwość dodawania zdjęcia na fanpage nie jako zdjęcie, ale właśnie jako relację. Od jakiegoś czasu nie mam takiej opcji. Ktoś zna sposób obejścia tego problemu?