Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! (/Temat-Poradnik-zostan-freelancerem-handlowym-OKAZJA-161087)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - Captain - 12-02-2019 01:29

Chyba bym kupił, ale dla całkowitego kota w worku szkoda nawet tych 20zł, bo nie wiem czy ta metoda się dla mnie nada i czy bym z tego korzystał. Można na PW więcej szczegółów na temat tego co właściwie się sprzedaje?


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - kniew - 12-02-2019 01:37

(11-02-2019 20:44)Artinesse napisał(a):  Poradnik otrzymałam do recenzji. Jest bardzo prosty i konkretnie opisany. Dotyczy on metody tworzenia wirtualnych "przedmiotów" i zarabiania na nich. Poradnik idealny dla osoby, która szuka łatwej metody na dorobienie sobie. Cena za poradnik jak najbardziej przyzwoita.
Tak btw, po co komu recenzja, która nie wnosi kompletnie nic więcej niż sam autor napisał w pierwszej wiadomości?


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - fusek - 12-02-2019 05:51

(12-02-2019 01:37)kniew napisał(a):  
(11-02-2019 20:44)Artinesse napisał(a):  Poradnik otrzymałam do recenzji. Jest bardzo prosty i konkretnie opisany. Dotyczy on metody tworzenia wirtualnych "przedmiotów" i zarabiania na nich. Poradnik idealny dla osoby, która szuka łatwej metody na dorobienie sobie. Cena za poradnik jak najbardziej przyzwoita.
Tak btw, po co komu recenzja, która nie wnosi kompletnie nic więcej niż sam autor napisał w pierwszej wiadomości?
Ale takie są reguły forum. Bez recenzji nic nie zostanie dopuszczone do sprzedaży - recenzja - dodatkowa sztuka poradnika dla tutorów.


Inna formą płatności niż przelew?


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - Doorm - 12-02-2019 07:35

Przelew zrobiony Smile czekam na poradnik.


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - BlueYes.eu - 12-02-2019 08:40

(12-02-2019 01:29)Captain napisał(a):  Chyba bym kupił, ale dla całkowitego kota w worku szkoda nawet tych 20zł, bo nie wiem czy ta metoda się dla mnie nada i czy bym z tego korzystał. Można na PW więcej szczegółów na temat tego co właściwie się sprzedaje?

Nie kota w worku jest opisane na czym polega metoda "robisz wirtualny przedmiot" potem sprzedajesz to z zyskiem.Napisałem cenę ile mniej więcej zarabiasz na sztuce.Niestety więcej informacji zdradziło by sekrety poradnika.Niektórzy już otrzymali poradnik.Poczekaj na ich opinię.

(12-02-2019 01:37)kniew napisał(a):  
(11-02-2019 20:44)Artinesse napisał(a):  Poradnik otrzymałam do recenzji. Jest bardzo prosty i konkretnie opisany. Dotyczy on metody tworzenia wirtualnych "przedmiotów" i zarabiania na nich. Poradnik idealny dla osoby, która szuka łatwej metody na dorobienie sobie. Cena za poradnik jak najbardziej przyzwoita.
Tak btw, po co komu recenzja, która nie wnosi kompletnie nic więcej niż sam autor napisał w pierwszej wiadomości?

Jest opisane wystarczająco w pierwszym temacie,niestety nie mogę nic więcej zdradzić,przeczytaj odpowiedz na cytat wyżej.

(12-02-2019 05:51)fusek napisał(a):  
(12-02-2019 01:37)kniew napisał(a):  
(11-02-2019 20:44)Artinesse napisał(a):  Poradnik otrzymałam do recenzji. Jest bardzo prosty i konkretnie opisany. Dotyczy on metody tworzenia wirtualnych "przedmiotów" i zarabiania na nich. Poradnik idealny dla osoby, która szuka łatwej metody na dorobienie sobie. Cena za poradnik jak najbardziej przyzwoita.
Tak btw, po co komu recenzja, która nie wnosi kompletnie nic więcej niż sam autor napisał w pierwszej wiadomości?
Ale takie są reguły forum. Bez recenzji nic nie zostanie dopuszczone do sprzedaży - recenzja - dodatkowa sztuka poradnika dla tutorów.


Inna formą płatności niż przelew?

Niestety na tę chwilę tylko przelew.Zresztą jak pisałem ograniczona ilość poradników.

(12-02-2019 07:35)Doorm napisał(a):  Przelew zrobiony Smile czekam na poradnik.

Dziękuje za zakup jak tylko otrzymam przelew poradnik wędruje do Ciebie Smile


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - karoltevez92 - 12-02-2019 11:34

napisałem na pw Wink


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - patttson - 12-02-2019 12:01

jak ktoś przeczyta to niech da opinieWink


Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - cky - 12-02-2019 12:02

Również czekam na opinie


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - BlueYes.eu - 12-02-2019 12:17

Odpisalem wszystkim,poradniki wyslalem,od niektórych przelewów nie otrzymałem jeszcze spokojnie sesja kolejna o 15.00 Smile zapraszam


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - paula2017 - 12-02-2019 12:37

Nikt nie daje opinii to może ja , było na forum i to dawno wymarło bo ? bo allegro zabrania sprzedaży kont a szukać po forach mija się z celem , jednak może ktoś wpadnie na pomysł gdzie sprzedawać konta i sobie dorobi grosze
P/S dziwię się ze tutorzy pozwalają na sprzedaż czegoś co już było dawno , chyba ktoś tam ma dobre znajomości Smile