Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! (/Temat-Poradnik-zostan-freelancerem-handlowym-OKAZJA-161087)

Strony: 1 2 3


Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - BlueYes.eu - 11-02-2019 20:38

[Obrazek: poradnik.png]

Witam serdecznie,do sprzedania posiadam poradnik który opiera się na sprzedaży produktów wirtualnych!
Ile muszę wydać na te "wirtualne przedmioty ?
Wirtuale przedmioty zdobędziemy w 60sekund za darmo lub w wersji dla leniwych za grosze
Czy wystarczy,że kupie poradnik i od razu zacznę zarabiać?
Nie,poradnik polega na sprzedawaniu wirtualnych rzeczy,dopiero z jej sprzedaży mamy zysk.
Dobrze,a gdzie mam sprzedawać te wirtualne przedmioty?
Dostaniesz pełną instrukcje gdzie i jak sprzedawać aby być na topie i bez wielkich konkurencji.
A ile średnio zarobię na jeden sprzedanej rzeczy?
Sam ustalasz cenę możesz dać niską i zejdzie jak ciepłe bułeczki lub większą i również na pewno zejdzie.Średni zysk to 30-35zł/szt

Dodatkowo do poradnika dorzucam pełny pakiet pomocniczy w handlu 24/7.
Odpowiem na wszelkie pytania związane z poradnikiem pod tematem.
Niestety nie mogę za wiele zdradzić co się w poradniku znajduje gdyż zdradził bym metodę zarobkową.Jeszcze nie spotkałem się aby ktoś od 2018 roku zarabiał na tej metodzie.

Zapraszam do zakupu poradnika!

Cena : 20.00 PLN
Płatność : Przelew bankowy
Ilość poradników ograniczona.

Do recenzji poradnik został oddany @[Artinesse]
PS: Poradnik został zrobiony ze współpracy z @[xmaniek6]
Głównym autorem poradnika jestem ja.


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - Artinesse - 11-02-2019 20:44

Poradnik otrzymałam do recenzji. Jest bardzo prosty i konkretnie opisany. Dotyczy on metody tworzenia wirtualnych "przedmiotów" i zarabiania na nich. Poradnik idealny dla osoby, która szuka łatwej metody na dorobienie sobie. Cena za poradnik jak najbardziej przyzwoita.


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - RS6 - 11-02-2019 21:18

Zakupione dam opinie po testach Smile


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - BlueYes.eu - 11-02-2019 21:44

(11-02-2019 21:18)RS6 napisał(a):  Zakupione dam opinie po testach Smile

Dziękuje za zakup,jak tylko otrzymam środki wyśle poradnik.


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - mireck - 11-02-2019 21:45

Poradnik zakupiony, również zopiniuję po kilku dniach testów Wink


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - BlueYes.eu - 11-02-2019 21:46

(11-02-2019 21:45)mireck napisał(a):  Poradnik zakupiony, również zopiniuję po kilku dniach testów Wink

Dziękuje również za zakup,jak tyko środki dojdą od razu wyślę poradnik.


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - Lufa88 - 11-02-2019 21:56

Poradnik zakupiony, zobaczymy co z tego będzie Smile


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - BlueYes.eu - 11-02-2019 21:57

(11-02-2019 21:56)Lufa88 napisał(a):  Poradnik zakupiony, zobaczymy co z tego będzie Smile

Dziękuje również za zakup,jak tyko środki dojdą od razu wyślę poradnik.
Zachęcam kolejne osoby! Ograniczona ilość sztuk ! Smile


Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - patrolpxd - 11-02-2019 21:59

Zakupiłem również. Zobaczymy co to ciekawego Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Poradnik - zostań freelancerem handlowym - OKAZJA ! - BlueYes.eu - 11-02-2019 22:00

(11-02-2019 21:59)patrolpxd napisał(a):  Zakupiłem również. Zobaczymy co to ciekawego Smile

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Dziękuje również za zakup od razu jak tylko płatność dojdzie wyśle poradnik Smile