Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona internetowa - jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własna strona internetowa - jak zacząć? (/Temat-Wlasna-strona-internetowa-jak-zaczac-161084)

Strony: 1 2


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - Arczit - 12-02-2019 09:26

(11-02-2019 22:53)Shimeon napisał(a):  
(11-02-2019 22:05)twardy napisał(a):  Na nazwa.pl masz hosting na rok za 1,23zl Xpokerface

No, ale dlaczego za jeden hosting tak mało?? Lol Ja rozumiem, gdyby promocja było za 150zł na przykład, ale za złotówkę?! Przecież to jest niedorzeczne Jerk2

No tak, masz promocje na 1 zł. Ale odnowienie kosztuje 200 np. Tak samo jest w przypadku domen które dostaniesz za parę zł na nazwa.pl ale ich odnowienie po roku kosztuje tyle że oddasz im wszystko co zrabatowali Ci na starcie Smile

Czy 40 zł za domenę i hosting to tak wielka inwestycja i ryzyko? facepalm


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - Shimeon - 28-02-2019 13:03

Zmiana planów xd

A ta strona https://mobirise.com/pl/ ?

Mentor mi ją polecił, ale chciałbym poznać więcej opinii Wink


Własna strona internetowa - jak zacząć? - Snaggy - 28-02-2019 14:39

Ja place za hosting 6.5 zl na miech i jest kosior.

Mam hosting na minthoscie, ale zostal chyba przejety przez hekko.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - VendeN - 31-05-2020 19:21

Kup hosting, domenę, znajdź czy w internecie nie jest już dostępny do pobrania szablon tego typu pobierz go skonfiguruj i zacznij promować