Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona internetowa - jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własna strona internetowa - jak zacząć? (/Temat-Wlasna-strona-internetowa-jak-zaczac-161084)

Strony: 1 2


Własna strona internetowa - jak zacząć? - Shimeon - 11-02-2019 18:59

Chciałbym stworzyć własną stronę, oczywiście za darmo, coś na wzór tego http://www.stronawartamilion.pl/pytania.html

Ale w dziale poradniki jest tyle tematów z tym związanych, że nie mam pojęcia od czego zacząć.

Ktoś mnie może nakierować? Wink


Własna strona internetowa - jak zacząć? - Roser17 - 11-02-2019 19:03

Ogólnie to jeżeli nie masz nic ciekawego do promocji tej strony to raczej marne szanse że ktoś będzie chciał u Ciebie kupić miejsce na stronie. Jest wiele takich projektów w Polsce

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - Shimeon - 11-02-2019 19:22

(11-02-2019 19:03)Roser17 napisał(a):  Ogólnie to jeżeli nie masz nic ciekawego do promocji tej strony to raczej marne szanse że ktoś będzie chciał u Ciebie kupić miejsce na stronie. Jest wiele takich projektów w Polsce

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

O styl mi się rozchodzi Wink


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - Snaggy - 11-02-2019 20:05

(11-02-2019 19:22)Shimeon napisał(a):  
(11-02-2019 19:03)Roser17 napisał(a):  Ogólnie to jeżeli nie masz nic ciekawego do promocji tej strony to raczej marne szanse że ktoś będzie chciał u Ciebie kupić miejsce na stronie. Jest wiele takich projektów w Polsce

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

O styl mi się rozchodzi Wink
Najprosciej chyba zaczac robic strone od ogarniecia czym jest wordpress.

Nie potrzebujesz umiec programowac itp. A jak ma sie fajny motyw mozna ukrecic fajne strony.

Zreszta wiekszosc stron ktore widzisz na necie to raczej wordpress.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - mysc - 11-02-2019 20:35

(11-02-2019 18:59)Shimeon napisał(a):  Chciałbym stworzyć własną stronę, oczywiście za darmo, coś na wzór tego http://www.stronawartamilion.pl/pytania.html

Ale w dziale poradniki jest tyle tematów z tym związanych, że nie mam pojęcia od czego zacząć.

Ktoś mnie może nakierować? Wink

Cześć!

Zacznij od podstaw wordpress'a: https://zarabiam.com/Temat-Pierwsza-strona-zarobkowa-omowienie-podstaw-wordpress-a-156495 Smile

Nie umiem niestety polecić żadnego darmowego hostingu, bo takich nie używam. Może ktoś inny Ci tu poleci taki warty uwagi - chociaż odradzam korzystanie z darmowych, lepiej mieć pełną kontrolę nad własnym zapleczemSmile

Pozdrawiam!


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - Shimeon - 11-02-2019 21:23

W takim razie od jutra zaczynam Big Grin Ale temat nadal aktualny.

(11-02-2019 20:35)mysc napisał(a):  Nie umiem niestety polecić żadnego darmowego hostingu, bo takich nie używam. Może ktoś inny Ci tu poleci taki warty uwagi - chociaż odradzam korzystanie z darmowych, lepiej mieć pełną kontrolę nad własnym zapleczemSmile

Sytuacja wygląda następująco, że mam środki, ale nie chcę niczym ryzykować. Bo co, jeśli wykupię hosting, ale strona nie wypali? Taki scenariusz też może się wydarzyć. Dlatego najpierw wolę się porządnie nauczyć, stworzyć stronę, ruch, a jak pojawią się zyski, to wtedy pomyślę o hostingu Wink


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - twardy - 11-02-2019 22:05

Na nazwa.pl masz hosting na rok za 1,23zl Xpokerface


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - Shimeon - 11-02-2019 22:53

(11-02-2019 22:05)twardy napisał(a):  Na nazwa.pl masz hosting na rok za 1,23zl Xpokerface

No, ale dlaczego za jeden hosting tak mało?? Lol Ja rozumiem, gdyby promocja było za 150zł na przykład, ale za złotówkę?! Przecież to jest niedorzeczne Jerk2


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - GrzegorzAnkieter - 11-02-2019 23:04

Cytat:No, ale dlaczego za jeden hosting tak mało?? Lol Ja rozumiem, gdyby promocja było za 150zł na przykład, ale za złotówkę?! Przecież to jest niedorzeczne Jerk2

Kupienie domeny i hostingu na rok czasu to są grosze, a przynajmniej wiedzę, którą nabędziesz, będziesz mógł wykorzystać w praktyce i stworzyć istniejącą oraz normalnie działającą stronę.


RE: Własna strona internetowa - jak zacząć? - kniew - 12-02-2019 01:32

poradników za dużo...
hosting za tani...

nosz kur.., ale ty masz problemy pokerface