Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Snapchat - gdzie się rozreklamować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Snapchat - gdzie się rozreklamować? (/Temat-Snapchat-gdzie-sie-rozreklamowac-161079)



Snapchat - gdzie się rozreklamować? - koorteo - 11-02-2019 09:24

Witam, ostatnio postanowiłem założyć Snapa oraz troche pozbierać friendsów, ale coś mi słabo idzie. Po kilku dniach dodawania znajomych z aplikacji - SFriends i AddMeSnap, moje story ogląda max. 300 osób/24h.
Gdzie można dobrze rozreklamować swój snap? Jest w stanie ktoś mnie nakierować?
Widziałem, że niektórzy potrafią pozyskiwać nawet do 500 nowych osób dziennie i to one go dodają, a nie on ręcznie.


RE: Snapchat - adi_hq - 11-02-2019 13:05

Spróbuj na grupach facebook, dodasz zdj z kodem snap i będziesz miał trochę dodań Tongue


RE: Snapchat - koorteo - 12-02-2019 09:13

A jeśli mam snapa ustawionego na publiczny, to osoby które mnie dodadzą (a ja ich nie dodam) będą widzieć moje snapStory?
Dziennie dodaje ~ 100 nowych osób, jednak nie przekłada się to na ilość wyświetleń snapStory, co mogę robić źle?


RE: Snapchat - MrSlasher - 12-02-2019 16:16

Ja mam dziennie po 200-700 nowych addów a wyświetleń story 1,5-3,5k max. Dodaj do znajomych z 200 innych fejków i wymieniaj shoutouty, najlepsza metoda moim zdaniem. Jak ustawisz wszystko publiczne to będą mogli do ciebie pisać i widzieć story nawet jeśli ich nie dodasz. Ja mam w znajomych tylko same "kobiety" i kupujących lub potencjalnych kupujących.