Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza strona do monitorowania słów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Najlepsza strona do monitorowania słów (/Temat-Najlepsza-strona-do-monitorowania-slow-161047)



Najlepsza strona do monitorowania słów - Juniorek - 09-02-2019 09:08

Czesc, male zapytanie bo juz sam nie wiem ktory serwis jest najlepszy do monitorowania slow kluczowych?

Korzystalem z seo-stat i serpyou ale na serpyou konczy sie trial i nakazuja kupic upgrade. Czy to seo-stat jest dobre i warto tam zostac?


RE: Najlepsza strona do monitorowania słów - precell - 09-02-2019 09:54

Sporo SEOwców korzysta z tego http://www.stat4seo.pl
Instalujesz na własnym serwerze i martwisz się tylko o proxy.

Osobiście w tamtym roku załapałem się na beta testy konkurencyjnego oprogramowania na forum PiO i póki co mam monitoring za free ;-)


RE: Najlepsza strona do monitorowania słów - MaLiN - 09-02-2019 09:54

TEMAT ZOSTAŁ PRZENIESIONY DO ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU.


RE: Najlepsza strona do monitorowania słów - Juniorek - 09-02-2019 13:00

Raczej szukam czegos w stylu seostatSmile to seostat jest dobre waszym zdaniem?


RE: Najlepsza strona do monitorowania słów - mahuzz - 09-02-2019 13:02

Ja korzystam z serpyou i sobie chwale Wink


RE: Najlepsza strona do monitorowania słów - GrzegorzAnkieter - 09-02-2019 13:13

(09-02-2019 13:00)Juniorek napisał(a):  Raczej szukam czegos w stylu seostatSmile to seostat jest dobre waszym zdaniem?

Ja swojego czasu w pracy korzystałem z SeoStat i nie narzekałem. Teraz monitoruję sobie na darmowym koncie te 20 fraz i też jest spoko.