Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
urząd pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: urząd pracy (/Temat-urzad-pracy-161027)

Strony: 1 2


urząd pracy - mach - 07-02-2019 20:56

Czesc
Urzad Pracy skierował mnie do roboty. I mam jutro sie skierowac do firmy. Macie jakas wymówke dobra ? Abym był dalej ubezpieczony ?

PS.Kiepska robota i dojazd ujowy....


RE: urząd pracy - twardy - 07-02-2019 21:02

Zawsze mozesz isc napruty jak swinia na rozmowe Lol


RE: urząd pracy - rachman - 07-02-2019 21:06

Przed urzędem wymówki nie ma. Za to pracodawcy możesz się pokazać jako leser Wink Zapytaj co ile jest przerwa na fajkę bo nie wyrobisz dłużej niż godzinę, czy toleruje spóźnienia bo masz problem alkoholowy ale nie chlasz tylko jesteś chory i nie powinien Cię za to dyskryminować jak się spóźnisz itd. Wink


RE: urząd pracy - kokos765 - 07-02-2019 21:06

Idz do firmy i powiedz ze nie posiadasz kwalifikacji, nie nadajesz sie do tej pracy jak trafisz na kogos spoko to Ci podpisze ze byles pytales i z glowy ;p


RE: urząd pracy - BlueYes.eu - 07-02-2019 21:08

Skoro koniecznie nie chcesz iść do lekarza leć zaświadczenie o chorobie i z głowy problem do końca zwolnienia.
Ewentualnie powiedz,że nie wyobrażasz siebie w takiej branży.


RE: urząd pracy - radek0389 - 07-02-2019 21:29

Zawsze możesz nie liczyć na łaskę państwa i ubezpieczyć się sam, czyż nie?


RE: urząd pracy - mach - 07-02-2019 21:52

chyba najlepsza odpowiedz to ze mam prace bliżej...
A tam gdzie urzad mnie kieruje to kiepsko z dojazdem i juz

mysle ze tak bedzie najlepiej Smile


RE: urząd pracy - radek0389 - 07-02-2019 22:05

To jak masz pracę, to dlaczego w urzędzie pracy jesteś? Praca na czarno?


RE: urząd pracy - rachman - 07-02-2019 22:46

Taaa powiedz ze masz pracę - jak trafisz na buca to się wkurzy i nim dojedziesz do domu PUP już będzie wiedział że kręcisz. Jeśli złożył zapotrzebowanie na pracownika, nikt mu robić nie chce bo robota do d... to nie liczyłbym że ot tak odpuści bez powodu (prawdopodobnie) kolejnego "nygusa" Wink


RE: urząd pracy - mach - 08-02-2019 09:37

To co najlepiej powiedziec ? Macie jakies propozycje ?